Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dom - Slatina kod Bora (RS)

Slatina bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Bor Donja Bela Reka kod Bora 05:50
Arriva Litas Nis Donja Vrezina 06:05
AS Turs Bor Vrazogrnac 06:06
Bortravel Bor 06:30
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 06:34
Bortravel Bor 07:24
Sima Trans Kladovo Negotin 07:40
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 07:45
AS Turs Zajecar Vrazogrnac 07:45
Moto Boem Trans Nis Donja Vrezina 07:48
AS Turs Bor Sikole 08:15
Bortravel Bor Donja Bela Reka kod Bora 09:50
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 11:30
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 12:15
Bortravel Bor 12:30
Bortravel Bor Donja Bela Reka kod Bora 13:20
AS Turs Negotin Sikole 13:59
AS Turs Bor Vrazogrnac 14:06
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora 14:34
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zajecar 15:20
Bortravel Bor 15:24
Bortravel Bor 15:45
AS Turs Zajecar Vrazogrnac 15:45
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 16:00
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrezina 17:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.