Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

IG - Stadion - Stalac (RS)

Todora od Stalaća bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 13:18
Eurocompass Belgrád 13:25
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Cicevac 13:57
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Lucina 13:58
Jugoprevoz Kruševac Pojate Cicevac 14:02
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 14:30
Jugoprevoz Kruševac Cicevac Dedina 14:57
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Cicevac 14:57
Jugoprevoz Kruševac Mrzenica Cicevac 15:00
Eurocompass Krusevac 15:02
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 15:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 15:33
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:40
Jugoprevoz Kruševac Cicevac Lucina 15:41
Jugoprevoz Kruševac Vitosevac Cicevac 16:12
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 17:20
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 17:33
Eurocompass Belgrád 17:56
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 18:13
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 18:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 19:00
Jugoprevoz Kruševac Skorica Cicevac 19:12
Auto Kodeks Pirot Nis 19:20
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 19:48
Eurocompass Krusevac 20:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.