Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

IG - Stadion - Stalac (RS)

Todora od Stalaća bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 05:33
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Lucina 05:58
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Lucina 05:58
Jugoprevoz Kruševac Pojate Cicevac 06:02
Jugoprevoz Kruševac Pojate Cicevac 06:02
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Raznja Cicevac 06:47
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 07:03
Eurocompass Belgrád 07:25
Jugoprevoz Kruševac Donji Krcin Cicevac 07:57
Presto Uzice Nis 08:35
Trans Jug Nis Krusevac 08:40
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 08:53
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 09:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 10:03
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 10:05
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Cicevac 10:57
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Lucina 11:48
Jugoprevoz Kruševac Cicevac Lucina 11:51
Eurocompass Krusevac 12:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 12:33
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Raznja Cicevac 12:47
Eurocompass Belgrád 13:25
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 13:33
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Cicevac 13:57
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.