Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Sljunkara - granica JTS - Stari Banovci (RS)

Braće Trninić bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Szurdok Belegis 04:14
Lasta Szurdok Belegis 04:47
Lasta Szurdok Belegis 05:27
Lasta Szurdok Belegis 05:37
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 06:00
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:10
Lasta Szurdok Belegis 06:22
Lasta Ópazova Belegis 06:23
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Novi Banovci 06:40
Lasta Szurdok Zimony (Belgrád) 06:46
Lasta Ópazova Belegis 07:06
Lasta Belegis Zimony (Belgrád) 07:16
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 07:33
Lasta Szurdok Batajnica (Beograd) 07:48
Lasta Szurdok Batajnica (Beograd) 09:08
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 09:08
Lasta Szurdok Belegis 09:17
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 09:58
Lasta Ópazova Belegis 10:01
Lika Bim Turs Szurdok Novi Banovci 11:13
Lasta Szurdok Batajnica (Beograd) 11:33
Lasta Szurdok Belegis 11:47
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 12:08
Lasta Ópazova Belegis 12:31
Lasta Szurdok Batajnica (Beograd) 12:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.