Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Stopanja kod Trstenika (RS)

Stopanja 101
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Krusevac 10:50
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 12:20
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 14:03
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 15:33
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 16:20
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 16:28
Kondor Nis Krusevac 16:35
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 17:00
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 18:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 18:05
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 05:23
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 07:25
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 07:25
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 07:35
Vulović Transport Nis Krusevac 08:00
Kondor Sarajevo Krusevac 08:00
Autoprevoz Čačak Krusevac Kraljevo 08:35
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 09:25
Autoprevoz Čačak Cacak Kraljevo 10:25
Niš ekspres Nis Krusevac 10:50
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 12:20
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 14:03
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 15:33
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.