Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Stopanja kod Trstenika (RS)

Stopanja 101
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Cacak Kraljevo 15:40
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Pocekovina 15:42
Jugoprevoz Kruševac Ridevstica Pocekovina 15:43
Jugoprevoz Kruševac Bucje kod Trstenika Pocekovina 15:46
Jugoprevoz Kruševac Golubovac kod Trstenika Pocekovina 15:50
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Pocekovina 16:15
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 16:20
Zeko Tours Trstenik Citluk kod Krusevca 16:21
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 16:28
Autoprevoz Čačak Krusevac Kraljevo 16:35
Kondor Nis Krusevac 16:35
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Pocekovina 16:38
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 17:00
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 17:17
Bortravel Bor Krusevac 17:30
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Pocekovina 17:46
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 18:00
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 18:02
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 18:05
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 18:18
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Pocekovina 18:28
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Pocekovina 18:40
Zeko Tours Krusevac Citluk kod Krusevca 18:47
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Pocekovina 19:12
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 19:13
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.