Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Stubline (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Ub Belgrád Umka 18:38
Europa Bus Radljevo Umka 18:47
Strela Ub Ub Umka 18:48
Lasta Obrenovac Zvecka 18:54
Lasta Belgrád Umka 18:59
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 18:59
Strela Ub Ub Umka 19:48
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvecka 19:55
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 20:01
Lasta Trstenica Zvecka 20:22
Golub Transport 2013 Zvecka Piroman 20:27
Lasta Obrenovac Zvecka 20:35
Lasta Obrenovac Zvecka 20:54
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 20:59
Lasta Belgrád Umka 21:02
Europa Bus Kalenic Umka 21:17
Lasta Obrenovac Zvecka 21:46
Strela Ub Ub Umka 21:48
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 22:01
Lasta Brovic Zvecka 22:21
Lasta Obrenovac Zvecka 22:54
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 22:59
Lasta Trstenica Zvecka 23:30
Lasta Obrenovac Zvecka 23:50
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 00:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.