Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Oresac - Surcin (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Obrenovac Belgrád Becmen 07:54
Strela Obrenovac Jakovo Belgrád 07:54
Strela Obrenovac Zimony (belgrád) Belgrád 07:55
Strela Obrenovac Belgrád Obrenovac 07:56
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 07:57
Strela Obrenovac Belgrád 07:57
Strela Obrenovac Petrovcic Becmen 07:58
Strela Obrenovac Belgrád Jakovo 07:58
Strela Obrenovac Belgrád 08:05
Strela Obrenovac Progar Jakovo 08:05
Strela Obrenovac Jakovo Belgrád 08:08
Strela Obrenovac Zimony (belgrád) Belgrád 08:09
Strela Obrenovac Belgrád Obrenovac 08:12
Strela Obrenovac Belgrád Dobanovci 08:12
Strela Obrenovac Belgrád Becmen 08:12
Strela Obrenovac Belgrád 08:13
Strela Obrenovac Ugrinovci kod Beograda Dobanovci 08:13
Strela Obrenovac Petrovcic Becmen 08:15
Strela Obrenovac Belgrád Jakovo 08:17
Strela Obrenovac Belgrád 08:21
Strela Obrenovac Jakovo Belgrád 08:22
Strela Obrenovac Progar Jakovo 08:24
Strela Obrenovac Zimony (belgrád) Belgrád 08:24
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 08:25
Strela Obrenovac Belgrád 08:28
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.