Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Felszabadulás utca - Szanád (RS)

Oslobođenja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 19:48
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 05:12
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 05:57
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 06:26
Enka Putnički Újvidék Becse 06:30
Enka Putnički Belgrád Nagybecskerek 06:40
Autoprevoz Kikinda Szabadka Palics 06:51
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 07:12
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 09:18
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 09:26
Lasta Szabadka Nagybecskerek 09:56
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 10:01
Severtrans Senta Újvidék Zenta 11:30
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 13:09
Autoprevoz Kikinda Szabadka Palics 13:21
Tisza Volán Zenta Horgos 13:55
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 14:12
Subotica Trans Becse Palics 15:28
Lasta Belgrád Nagybecskerek 15:29
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 16:03
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Palics 16:28
Tisza Volán Szeged Horgos 16:45
Enka Putnički Magyarkanizsa Törökkanizsa 16:55
Subotica Trans Szabadka Palics 17:51
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 18:41
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.