Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Szikics (RS)

Maršala Tita 37A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 10:34
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 11:08
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 11:40
Dunavprevoz Verbász Bácsfeketehegy 11:55
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 11:59
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 12:02
Subotica Trans Topolya Kishegyes 12:40
Subotica Trans Újvidék Szenttamás 12:44
Dunavprevoz Kishegyes Bácsfeketehegy 12:49
Dunavprevoz Verbász Bácsfeketehegy 13:05
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Belgrád) 13:20
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 13:29
Lasta Kragujevac Belgrád 13:50
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 14:33
Dunavprevoz Kishegyes Bácsfeketehegy 14:34
Dunavprevoz Kishegyes Bácsfeketehegy 14:49
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 15:40
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 15:50
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Belgrád) 16:42
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 16:50
Dunavprevoz Verbász Bácsfeketehegy 17:50
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 17:53
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 18:20
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:50
Dunavprevoz Kishegyes Bácsfeketehegy 19:39
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.