Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szivác (RS)

Maršala Tita bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 18:03
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 18:25
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 18:43
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 20:03
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 20:27
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 21:10
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 22:05
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 22:50
Severtrans Sombor Zombor Verbász 00:33
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 04:25
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 05:27
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:10
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 06:47
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 07:12
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 07:47
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 08:14
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 08:30
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 08:43
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 08:57
Lasta Zombor Zimony (Belgrád) 09:28
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 10:12
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 10:22
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 11:10
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 11:39
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 12:27
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.