Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - raskrsnica - Novosadska 34 - Szőreg (RS)

Novosadska 34
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Szabadka Belgrád 08:48
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 09:23
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 10:38
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 11:03
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 11:15
Dunavprevoz Zombor Verbász 11:22
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 11:37
Severtrans Sombor Regőce Zimony (Belgrád) 12:53
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 12:53
Šljivić Szivác Kúla 13:47
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 13:48
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 14:53
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 15:03
Severtrans Sombor Kúla Szenttamás 15:37
Šljivić Veprőd Kúla 15:42
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 16:53
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 17:43
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 18:53
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 20:15
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 21:10
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 21:56
Severtrans Sombor Zombor Verbász 06:48
Lasta Szabadka Belgrád 08:48
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Belgrád) 09:23
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 10:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.