Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

II Centar - Sztapár (RS)

Karađorđev plac bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 06:20
Severtrans Sombor Zombor 06:58
Severtrans Sombor Zombor Doroszló 07:15
Eurotours Zombor Újvidék 07:25
Pupd Janjušević Zombor Belgrád 10:12
Severtrans Sombor Szilberek 10:13
Severtrans Sombor Hódság Doroszló 11:59
Severtrans Sombor Zombor 12:57
Severtrans Sombor Zombor Doroszló 13:12
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 14:33
Severtrans Sombor Szilberek 14:52
Severtrans Sombor Hódság Doroszló 14:52
Lasta Zombor Belgrád 17:35
Severtrans Sombor Zombor Doroszló 21:05
Severtrans Sombor Zombor 21:08
Severtrans Sombor Hódság Doroszló 22:46
Severtrans Sombor Szilberek 22:46
Severtrans Sombor Zombor 05:08
Severtrans Sombor Zombor Doroszló 05:27
Severtrans Sombor Szilberek 05:43
Severtrans Sombor Hódság Doroszló 06:07
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 06:20
Severtrans Sombor Zombor 06:58
Severtrans Sombor Zombor Doroszló 07:15
Pupd Janjušević Zombor Belgrád 10:12
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.