Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Tavnik (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 05:50
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 06:08
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 06:11
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 06:17
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 06:18
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 06:20
Autoprevoz Čačak Krusevac Kraljevo 06:40
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 06:44
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 06:45
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 07:23
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 08:00
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 08:50
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 08:50
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 10:58
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 11:17
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 11:18
Autoprevoz Čačak Cacak Kraljevo 12:15
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 15:15
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 15:33
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 15:42
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 16:35
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 17:45
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:55
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 20:38
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 21:02
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.