Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Tavnik (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 15:15
Vulović Transport Kraljevo Milocaj 15:27
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 15:33
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 15:42
Vulović Transport Kraljevo Milocaj 16:12
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 16:35
Jugoprevoz Kruševac Cacak Krusevac 16:40
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 17:28
Autoprevoz Čačak Cacak Kraljevo 17:30
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 17:45
Vulović Transport Kraljevo Milocaj 18:27
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:55
Vulović Transport Kraljevo Milocaj 19:27
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 20:38
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 21:00
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 21:02
Vulović Transport Kraljevo Milocaj 21:27
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 23:35
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 05:50
Nenad Komerc Katrga Kraljevo 06:08
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 06:17
Nenad Komerc Mataruska Banja Kraljevo 06:18
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 06:20
Vulović Transport Kraljevo Milocaj 06:27
Autoprevoz Čačak Krusevac Kraljevo 06:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.