Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Trg Dr Janosa Hadzija - Topolya (RS)

Trg Dr Janoša Hadžija bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Felsőroglatica Cserepes 11:45
Saobraćaj Žabalj Karkatur 11:45
Saobraćaj Žabalj Zentagunaras 11:45
Saobraćaj Žabalj Pacsér Bácskossuthfalva 13:30
Saobraćaj Žabalj Kavilló Bárdossyfalva 13:30
Saobraćaj Žabalj Bárdossyfalva Istenáldás 13:30
Saobraćaj Žabalj Szurkos Bajsa 06:10
Saobraćaj Žabalj Karadordevo kod Backe Topole Zobnatica 06:50
Saobraćaj Žabalj Kisbelgrád Zobnatica 06:50
Saobraćaj Žabalj Andrásmező 07:10
Saobraćaj Žabalj Felsőroglatica Cserepes 11:45
Saobraćaj Žabalj Karkatur 11:45
Saobraćaj Žabalj Zentagunaras 11:45
Saobraćaj Žabalj Pacsér Bácskossuthfalva 13:30
Saobraćaj Žabalj Kavilló Bárdossyfalva 13:30
Saobraćaj Žabalj Bárdossyfalva Istenáldás 13:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.