Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Trbusac (RS)

Šabački put 23
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sava Ekspres Debrc Sabac 10:53
Sava Ekspres Debrc Jelenca 11:38
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 12:21
Feniks G&Z Provo Lojanice 13:07
Eko Tours Matijevac Jelenca 13:08
Sava Ekspres Debrc Sabac 13:08
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 13:32
Sava Ekspres Debrc Sabac 14:23
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 14:27
Banbus Krupanj Belgrád 15:00
Sava Ekspres Debrc Jelenca 16:23
Mega Bus 014 Valjevo Kamanc 16:27
Banbus Belgrád Obrenovac 18:31
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 19:23
Sava Ekspres Debrc Sabac 20:33
Banbus Krupanj Obrenovac 22:40
Eko Tours Sabac Jelenca 06:07
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 06:21
Banbus Pancsova Belgrád 06:36
Feniks G&Z Vladimirci Lojanice 07:19
Sava Ekspres Sabac Jelenca 09:15
Mega Bus 014 Újvidék Kamanc 09:33
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 09:46
Sava Ekspres Debrc Sabac 10:53
Sava Ekspres Debrc Jelenca 11:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.