Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ušće kod Kraljeva (RS)

Miluna Ivanovića 1a
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sprinter Travel Novi Pazar Biljanovac 17:00
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 17:30
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 18:05
Lasta Novi Pazar Kraljevo 18:26
Autoprevoz Čačak Kraljevo Konarevo 18:30
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 20:45
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 00:15
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 01:00
Autoprevoz Čačak Brezova kod Kraljeva Kamenjani 04:30
Autoprevoz Čačak Rudno Biljanovac 05:00
Autoprevoz Čačak Mlanca Brezova kod Kraljeva 05:00
Autoprevoz Čačak Kraljevo Konarevo 05:30
Autoprevoz Čačak Mlanca Brezova kod Kraljeva 07:00
Lasta Belgrád Kraljevo 07:09
Autoprevoz Čačak Kraljevo Konarevo 07:15
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 07:40
Autoprevoz Čačak Kraljevo Konarevo 11:00
Autoprevoz Čačak Mlanca Brezova kod Kraljeva 11:45
Autoprevoz Čačak Polumir 11:45
Autoprevoz Čačak Kamenjani 12:30
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 12:45
Autoprevoz Čačak Bojanici Lozno kod Kraljeva 12:50
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 13:45
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 14:00
Autoprevoz Čačak Kraljevo Konarevo 14:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.