Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Deciji dispanzer - Uzice (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Uzica 10:42
Bečejprevoz Pear Volujac kod Uzica 11:27
Bečejprevoz Gostinica Buar 11:52
Bečejprevoz Buar 12:17
Bečejprevoz Stapari 12:47
Bečejprevoz Buar 13:12
Bečejprevoz Bioska Volujac kod Uzica 13:22
Bečejprevoz Buar 14:07
Bečejprevoz Buar 14:23
Bečejprevoz Volujac kod Uzica 14:27
Bečejprevoz Kotroman Volujac kod Uzica 15:07
Bečejprevoz Pear Volujac kod Uzica 15:22
Bečejprevoz Gostinica Buar 15:32
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Uzica 16:32
Bečejprevoz Buar 18:47
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Uzica 20:17
Bečejprevoz Pear Volujac kod Uzica 20:17
Bečejprevoz Gostinica Buar 20:17
Bečejprevoz Buar 20:17
Bečejprevoz Pear Volujac kod Uzica 22:17
Bečejprevoz Buar 22:27
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Uzica 22:30
Bečejprevoz Buar 04:32
Bečejprevoz Pear Volujac kod Uzica 05:12
Bečejprevoz Buar 05:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.