Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Donja Grabovica - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Belosevac Goric kod Valjeva 13:07
Lasta Lajkovac Popucke 13:22
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 13:24
Lasta Sedlari Goric kod Valjeva 13:24
Lasta Klanica Popucke 13:29
Lasta Belosevac Radevo Selo 13:33
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 13:36
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 13:36
Lasta Belgrád Umka 13:36
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 13:46
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 13:52
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 13:56
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Popucke 14:03
Lastra Lazarevac Popucke 14:03
Europa Bus Belgrád Popucke 14:20
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 14:24
Lasta Sedlari Goric kod Valjeva 14:24
Lasta Belic Deguric 14:25
Lasta Donja Bukovica Radevo Selo 14:25
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 14:36
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 14:36
Lasta Belgrád Umka 14:36
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 14:46
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 14:47
Lasta Jovanja Popucke 14:56
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.