Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Gimnazija - Valjevo (RS)

Vuka Karadžića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 12:14
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 12:14
Lasta Belic Deguric 12:44
Lasta Belic Deguric 12:44
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 12:46
Lasta Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 12:46
Lasta Gornja Grabovica Belosevac 12:54
Lasta Gornja Grabovica Belosevac 12:54
Lasta Mrcic Belosevac 13:01
Lasta Mrcic Belosevac 13:01
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 13:14
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 13:14
Lasta Belosevac 13:18
Lasta Belosevac 13:18
Europa Bus Belosevac Goric kod Valjeva 13:19
Lasta Belosevac Goric kod Valjeva 13:19
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 13:46
Lasta Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 13:46
Lasta Petnica kod Valjeva 14:09
Lasta Petnica kod Valjeva 14:09
Lasta Mrcic Belosevac 14:11
Lasta Mrcic Belosevac 14:11
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 14:14
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 14:14
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 14:36
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.