Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Groblje 1 - M. kuce - Valjevo (RS)

Suvoborska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belosevac 05:28
Lasta Belosevac 05:28
Europa Bus Belosevac Goric kod Valjeva 05:35
Lasta Belosevac Goric kod Valjeva 05:35
Lasta Mrcic Belosevac 05:36
Lasta Mrcic Belosevac 05:36
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:54
Lasta Petnica kod Valjeva 05:54
Alko Turs Osecina Varosica Pricevic 06:02
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:06
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:06
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:25
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:25
Lasta Gornja Grabovica Belosevac 06:29
Lasta Gornja Grabovica Belosevac 06:29
Europa Bus Krcmar Petnica kod Valjeva 06:53
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:54
Lasta Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:54
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 07:06
Europa Bus Divcibare Petnica kod Valjeva 07:06
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 07:06
Lasta Divcibare Petnica kod Valjeva 07:06
Lasta Belosevac 07:21
Lasta Belosevac 07:21
Lasta Gornja Grabovica 07:39
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.