Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Jadar - Valjevo (RS)

Dušanova bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Donja Bukovica Radevo Selo 04:29
Lasta Donja Bukovica Radevo Selo 04:29
Lasta Milicinica Radevo Selo 04:45
Lasta Milicinica Radevo Selo 04:45
Lasta Bobova Pricevic 04:48
Lasta Bobova Pricevic 04:48
Lasta Pocuta (tubravic) Sedlari 05:06
Lasta Pocuta (tubravic) Sedlari 05:06
Lasta Belosevac Radevo Selo 05:08
Lasta Belosevac Radevo Selo 05:08
Lasta Balinovic Sedlari 05:18
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:26
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:26
Lasta Jovanja Sedlari 05:33
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 06:04
Lasta Radevo Selo Goric kod Valjeva 06:04
Lasta Klanica Popucke 06:07
Lasta Klanica Popucke 06:07
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:24
Lasta Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:24
Lasta Belosevac Radevo Selo 06:28
Lasta Belosevac Radevo Selo 06:28
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:31
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:31
Lasta Sedlari 06:33
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.