Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Kafana Beograd - Valjevo (RS)

Karađorđeva 118
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 04:47
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 04:47
Lasta Divci kod Valjeva Popucke 04:59
Lasta Divci kod Valjeva Popucke 04:59
Europa Bus Belosevac Goric kod Valjeva 05:20
Lasta Belosevac Goric kod Valjeva 05:20
Lasta Belosevac 05:21
Lasta Belosevac 05:21
Lasta Balinovic Sedlari 05:23
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:30
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:30
Lasta Jovanja Sedlari 05:38
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:42
Lasta Petnica kod Valjeva 05:42
Lasta Klanica Popucke 06:02
Lasta Klanica Popucke 06:11
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:18
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:18
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:35
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:35
Lasta Sedlari 06:36
Lasta Sedlari 06:36
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:40
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:40
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:42
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.