Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Krušik - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Belgrád Lajkovac 05:02
Alko Turs Lajkovac 05:30
Europa Bus Belgrád Umka 05:36
Lasta Belgrád Lajkovac 06:02
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:09
Alko Turs Ljig Popucke 06:21
Europa Bus Ub Popucke 06:51
Alko Turs Klinci Popucke 07:43
Lastra Lazarevac Lajkovac 07:49
Europa Bus Belgrád Lajkovac 08:02
Alko Turs Lajkovac Popucke 08:35
Lasta Belgrád Lajkovac 09:02
Europa Bus Ub Popucke 09:16
Alko Turs Klinci Popucke 09:43
Europa Bus Belgrád Lajkovac 10:02
Alko Turs Ljig Popucke 11:06
Alko Turs Lajkovac Popucke 11:50
Lasta Belgrád Lajkovac 12:02
Europa Bus Belgrád Umka 12:32
Lasta Lazarevac Lajkovac 12:33
Alko Turs Ljig Popucke 12:36
Lasta Lajkovac Popucke 13:18
Alko Turs Klinci 13:25
Lasta Belgrád Umka 13:32
Alko Turs Lajkovac Slovac 13:36
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.