Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Krusik - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 04:50
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 04:50
Europa Bus Belgrád Popucke 05:02
Lasta Divci kod Valjeva Popucke 05:02
Lasta Divci kod Valjeva Popucke 05:02
Europa Bus Belosevac Goric kod Valjeva 05:16
Lasta Belosevac Goric kod Valjeva 05:16
Lasta Belosevac 05:18
Lasta Babina Luka Popucke 05:18
Lasta Belosevac 05:18
Lasta Babina Luka Popucke 05:18
Lasta Belosevac Radevo Selo 05:19
Lasta Belosevac Radevo Selo 05:19
Alko Turs Lajkovac 05:30
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 05:32
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:32
Lasta Gornja Grabovica Popucke 05:32
Lasta Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 05:32
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:32
Lasta Gornja Grabovica Popucke 05:32
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 05:56
Lasta Radevo Selo Goric kod Valjeva 05:56
Lasta Klanica Popucke 06:14
Lasta Klanica Popucke 06:14
Alko Turs Ljig Popucke 06:21
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.