Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Most Ljubostinja - Novo naselje - Valjevo (RS)

Vladike Nikolaja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Sedlari Popucke 22:01
Lasta Donja Bukovica Radevo Selo 22:28
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 22:45
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 04:52
Europa Bus Belgrád Popucke 05:03
Lasta Divci kod Valjeva Popucke 05:04
Europa Bus Belosevac Goric kod Valjeva 05:15
Lasta Babina Luka Popucke 05:19
Lasta Belosevac Radevo Selo 05:20
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 05:34
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:34
Lasta Gornja Grabovica Popucke 05:34
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Popucke 05:49
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 05:54
Lasta Belgrád Popucke 06:04
Lastra Lazarevac Popucke 06:11
Lasta Klanica Popucke 06:16
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:22
Alko Turs Ljig Popucke 06:23
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:34
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:38
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:39
Lasta Belosevac Radevo Selo 06:40
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:45
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 06:54
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.