Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Narcis - Apoteka 101 - Valjevo (RS)

Karađorđeva bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Balinovic Sedlari 05:16
Europa Bus Belosevac Goric kod Valjeva 05:22
Lasta Belosevac 05:22
Lasta Belosevac Goric kod Valjeva 05:22
Lasta Belosevac 05:22
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:28
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 05:28
Lasta Jovanja Sedlari 05:31
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:44
Lasta Petnica kod Valjeva 05:44
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 06:02
Lasta Radevo Selo Goric kod Valjeva 06:02
Lasta Klanica Popucke 06:09
Lasta Klanica Popucke 06:09
Lasta Belic Deguric 06:13
Lasta Belic Deguric 06:13
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:16
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:16
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:26
Lasta Jasenica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:26
Lasta Sedlari 06:31
Lasta Sedlari 06:31
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:33
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:33
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.