Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Prva zdravstvena stanica - Valjevo (RS)

Karađorđeva 45
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:46
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:46
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 07:03
Lasta Radevo Selo Goric kod Valjeva 07:03
Lasta Jovanja Popucke 07:22
Lasta Balinovic Popucke 07:22
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 07:25
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 07:25
Lasta Sedlari Goric kod Valjeva 07:34
Lasta Sedlari Goric kod Valjeva 07:34
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 07:37
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 07:37
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 07:46
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 07:46
Lasta Belosevac Radevo Selo 07:51
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 08:03
Lasta Radevo Selo Goric kod Valjeva 08:03
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 08:37
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 08:37
Europa Bus Radevo Selo 09:03
Lasta Radevo Selo 09:03
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 09:25
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 09:25
Europa Bus Radevo Selo Goric kod Valjeva 10:03
Lasta Radevo Selo Goric kod Valjeva 10:03
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.