Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica Beleg - Valjevo (RS)

Suvoborska 152B
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belosevac 05:30
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:56
Lasta Petnica kod Valjeva 05:56
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 06:04
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 06:04
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:56
Lasta Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 06:56
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 07:04
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 07:04
Europa Bus Divcibare Petnica kod Valjeva 07:08
Lasta Divcibare Petnica kod Valjeva 07:08
Lasta Mrcic Belosevac 07:29
Lasta Mrcic Belosevac 07:29
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 07:56
Lasta Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 07:56
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 08:04
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 08:04
Lasta Gornja Grabovica Belosevac 08:06
Lasta Gornja Grabovica Belosevac 08:06
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 08:56
Lasta Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 08:56
Europa Bus Popucke Goric kod Valjeva 09:04
Lasta Popucke Goric kod Valjeva 09:04
Europa Bus Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 09:56
Lasta Petnica kod Valjeva Goric kod Valjeva 09:56
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.