Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Velika Jasikova (RS)

Velika Jasikova bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 11:56
Nikolić Prevoz Zajecar Jelasnica kod Zajecara 15:38
Moto Boem Trans Negotin Zajecar 16:05
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 17:22
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 17:29
Moto Boem Trans Negotin Sikole 18:01
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Sikole 18:07
Moto Boem Trans Kladovo Zajecar 21:55
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 00:40
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 04:16
Nikolić Prevoz Zajecar Sikole 04:30
Nikolić Prevoz Tabakovac Jelasnica kod Zajecara 06:24
Lepenica Trans Belgrád Zajecar 08:31
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 09:29
Bortravel Kladovo Zajecar 09:53
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 11:56
Nikolić Prevoz Zajecar Jelasnica kod Zajecara 15:38
Moto Boem Trans Negotin Zajecar 16:05
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 17:22
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 17:29
Moto Boem Trans Negotin Sikole 18:01
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Sikole 18:07
Moto Boem Trans Kladovo Zajecar 21:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.