Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Stari put - Vincaid (Töröktopolya) (RS)

Vincaidska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 07:55
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 07:55
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda 08:03
Lasta Szabadka Nagybecskerek 08:43
Lasta Nagykikinda Padinska Skela 11:49
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 12:15
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 12:15
Transprodukt Nagykikinda Padinska Skela 13:00
Lasta Belgrád Padinska Skela 13:12
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 13:15
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 13:15
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 13:35
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 13:35
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 13:47
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 13:58
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 14:30
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 14:30
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 14:30
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 14:30
Transprodukt Belgrád Padinska Skela 14:48
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 15:35
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 15:35
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 15:35
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Basahíd 15:35
Lasta Belgrád Nagybecskerek 16:42
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.