Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vladicin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 14:50
Niš ekspres Bujanovac Nis 15:09
Niš ekspres Belgrád Nis 15:26
Niš ekspres Belgrád Nis 15:26
Pupd Janjušević Kragujevac Nis 16:00
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 16:15
BS Tours Velika Plana Nis 16:15
Tase Tours Surdulica 16:30
Kavim Jedinstvo Vranje 16:55
Niš ekspres Skopje Nis 17:08
Niš ekspres Bujanovac Nis 17:08
Niš ekspres Pancsova Nis 17:10
Kavim Jedinstvo Mazarac Suva Morava 17:30
Kavim Jedinstvo Zitorade Prekodolce 17:35
Kavim Jedinstvo Nis Leskovac 18:00
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 18:35
Niš ekspres Belgrád Nis 19:01
Niš ekspres Belgrád Nis 19:01
Niš ekspres Bujanovac Nis 19:28
Niš ekspres Skopje Nis 19:28
Kavim Jedinstvo Dzep Dupljane kod Vladicinog Hana 19:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Belgrád 19:55
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Nis 19:55
Lasta Bujanovac Nis 20:15
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladicinog Hana Gramade 20:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.