Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - Nikolicevski put - Vrazogrnac (RS)

Vražogrnac bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Nikolić Prevoz Velika Jasikova Jelasnica kod Zajecara 13:19
Nikolić Prevoz Rgotina 13:48
Nikolić Prevoz Zajecar 14:14
Nikolić Prevoz Zajecar 14:19
Nikolić Prevoz Salas kod Zajecara Jelasnica kod Zajecara 15:49
Nikolić Prevoz Rgotina 16:23
Nikolić Prevoz Zajecar 16:55
Nikolić Prevoz Zajecar Jelasnica kod Zajecara 17:11
Nikolić Prevoz Salas kod Zajecara Jelasnica kod Zajecara 17:40
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 17:48
Nikolić Prevoz Nikolicevo 06:50
Nikolić Prevoz Rgotina 07:12
Nikolić Prevoz Zajecar 07:14
Nikolić Prevoz Zajecar 07:40
Nikolić Prevoz Zajecar Salas kod Zajecara 08:42
Bortravel Kladovo Zajecar 09:35
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 09:48
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 11:37
Nikolić Prevoz Zajecar Jelasnica kod Zajecara 12:00
Nikolić Prevoz Nikolicevo Trnavac 12:45
Nikolić Prevoz Velika Jasikova Jelasnica kod Zajecara 13:19
Nikolić Prevoz Rgotina 13:48
Nikolić Prevoz Zajecar 14:14
Nikolić Prevoz Zajecar 14:19
Nikolić Prevoz Salas kod Zajecara Jelasnica kod Zajecara 15:49
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.