Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Vrba kod Kraljeva (RS)

Kraljevačka bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Vranesi Ratina 06:23
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 06:25
Autoprevoz Čačak Kraljevo Ratina 06:32
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 07:14
Trans Jug Nis Krusevac 07:15
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 07:52
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 08:20
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 08:22
Bečejprevoz Óbecse Belgrád 08:52
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 09:03
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 09:33
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 10:22
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 10:38
Bortravel Kraljevo Vrnjci 10:53
Autoprevoz Čačak Vranesi Ratina 11:28
Autoprevoz Čačak Kraljevo Ratina 11:42
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 11:44
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:54
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 12:25
Bečejprevoz Vrnjacka Banja Belgrád 12:41
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 12:54
Autoprevoz Čačak Vranesi Ratina 12:58
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 12:59
Autoprevoz Čačak Kraljevo Ratina 13:12
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 13:53
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.