Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Okruzni sud - Zajecar (RS)

Hajduk Veljkova 6
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Nikolić Prevoz Sipikovo Veliki Izvor 02:43
Nikolić Prevoz Grliste Grljan 04:55
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 05:20
Nikolić Prevoz Lasovo Sljivar 05:20
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 05:30
Nikolić Prevoz Tabakovac Jelasnica kod Zajecara 05:40
Nikolić Prevoz Sipikovo Veliki Izvor 06:00
Nikolić Prevoz Halovo Veliki Izvor 06:00
Nikolić Prevoz Planinica kod Zajecara Lubnica 06:20
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 06:20
Nikolić Prevoz Grliste Grljan 06:25
Nikolić Prevoz Velika Jasikova Salas kod Zajecara 06:30
Nikolić Prevoz Avramica (grljan) Grljan 06:38
Nikolić Prevoz Nikolicevo Vrazogrnac 06:40
Nikolić Prevoz Rgotina Vrazogrnac 06:50
Nikolić Prevoz Veliki Izvor 07:38
Nikolić Prevoz Zvezdan 07:40
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 10:10
Nikolić Prevoz Planinica kod Zajecara Lubnica 11:00
Nikolić Prevoz Sipikovo Veliki Izvor 12:00
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 12:15
Nikolić Prevoz Grliste Grljan 12:25
Nikolić Prevoz Nikolicevo Vrazogrnac 12:30
Nikolić Prevoz Veliki Izvor 12:55
Nikolić Prevoz Velika Jasikova Vrazogrnac 13:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.