Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Ribari - Zlataric (RS)

Obnička 76
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Alko Turs Valjevo Pricevic 08:05
Lasta Valjevo Pricevic 08:47
Lasta Valjevo Pricevic 08:47
Lasta Ljubovija Umka 09:23
Lasta Belgrád Umka 09:37
Lasta Stanina Reka Pricevic 12:43
Lasta Pricevic 12:43
Lasta Pricevic 12:43
Lasta Valjevo 12:57
Lasta Valjevo 12:57
Lasta Stanina Reka Pricevic 13:13
Alko Turs Pecka Pricevic 13:30
Alko Turs Klinci Valjevo 14:28
Lasta Valjevo Pricevic 14:47
Lasta Valjevo Pricevic 15:07
Lasta Ljubovija Umka 15:08
Lasta Bobova Pricevic 15:43
Lasta Bobova Pricevic 15:43
Lasta Milicinica Kamenica kod Valjeva 15:46
Lasta Milicinica Kamenica kod Valjeva 15:46
Alko Turs Valjevo Pricevic 16:45
Lasta Valjevo Pricevic 16:47
Lasta Valjevo Pricevic 16:47
Alko Turs Osecina Varosica Valjevo 17:11
Lasta Belgrád Umka 17:37
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.