Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Rampa - Zvecka (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Ub Ub Umka 15:08
Panorama Tours 2015 Belgrád Umka 15:17
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 15:18
Lasta Obrenovac Stubline 15:20
Šević Tours Belgrád Umka 15:24
Šević Tours Koceljeva Umka 15:33
Lasta Ljubinic Stubline 15:37
Lasta Joseva kod Uba Stubline 15:37
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 15:39
Lasta Vukicevica Stubline 15:39
Lasta Trstenica Stubline 15:39
Europa Bus Belgrád Umka 15:40
Lasta Belgrád Umka 15:42
Lasta Iveric (dren) Stubline 15:44
Lasta Veliko Polje 15:45
Europa Bus Tulari Umka 15:57
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 15:58
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 16:13
Lasta Obrenovac 16:15
Šampion M&CO Murgas Obrenovac 16:16
Šević Tours Koceljeva Umka 16:23
Europa Bus Kalenic Umka 16:35
Lasta Obrenovac Stubline 16:36
Lasta Brovic Stubline 16:39
Strela Ub Belgrád Umka 16:39
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.