Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Rampa - Zvecka (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Ub Ub Umka 08:38
Lasta Obrenovac Stubline 08:41
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 08:47
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 08:48
Lasta Belgrád Umka 08:54
Lasta Vukicevica Stubline 09:09
Lasta Trstenica Stubline 09:09
Lasta Veliko Polje 09:10
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 09:13
Europa Bus Belgrád Umka 09:30
Europa Bus Divcibare Umka 09:40
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 09:47
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 09:48
Lasta Obrenovac Vreoci 09:50
Lasta Baric kod Obrenovca Obrenovac 10:03
Lasta Obrenovac Stubline 10:06
Šević Tours Koceljeva Umka 10:13
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 10:13
Ćira Lux Tours Banjani kod Uba Umka 10:17
Golub Transport 2013 Pancsova Umka 10:20
Lasta Obrenovac Stubline 10:22
Lasta Iveric (dren) Obrenovac 10:37
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 10:38
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 10:48
Europa Bus Kalenic Umka 10:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.