Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Crvena kafana - Zvezd (RS)

Beogradski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Krupanj Umka 22:38
Banbus Pancsova Belgrád 06:39
Mega Bus 014 Újvidék Sabac 09:29
Šević Tours Belgrád Umka 14:21
Banbus Krupanj Belgrád 14:56
Mega Bus 014 Valjevo Sabac 16:31
Šević Tours Provo Umka 17:38
Banbus Belgrád Umka 18:33
Banbus Krupanj Umka 22:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.