Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Crvena kafana - Zvezd (RS)

Beogradski put 162
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Šević Tours Belgrád Obrenovac 14:21
Banbus Krupanj Belgrád 14:56
Mega Bus 014 Valjevo Kamanc 16:31
Šević Tours Provo Obrenovac 17:38
Banbus Belgrád Obrenovac 18:33
Banbus Krupanj Obrenovac 22:38
Šević Tours Belgrád Obrenovac 05:06
Eko Tours Sabac Jelenca 06:05
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 06:19
Feniks G&Z Provo Skupljen 06:26
Feniks G&Z Vladimirci Skupljen 06:26
Banbus Pancsova Belgrád 06:39
Feniks G&Z Vladimirci Lojanice 07:23
Sava Ekspres Sabac Jelenca 09:13
Mega Bus 014 Újvidék Kamanc 09:29
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 09:44
Sava Ekspres Debrc Sabac 10:55
Sava Ekspres Debrc Jelenca 11:40
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 12:19
Eko Tours Matijevac Jelenca 13:10
Feniks G&Z Provo Lojanice 13:10
Sava Ekspres Debrc Sabac 13:25
Feniks G&Z Provo Skupljen 13:26
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 13:28
Šević Tours Belgrád Obrenovac 14:21
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.