Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Zvezdan (RS)

Zaječarska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Moto Boem Trans Nis Donja Vrezina 08:46
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 09:01
Nikolić Prevoz Gamzigrad Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 10:21
Nikolić Prevoz Zajecar Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 10:49
Euro Lin Zajecar Jagodina 11:52
Nikolić Prevoz Gamzigrad Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 12:34
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 13:06
Nikolić Prevoz Zajecar Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 13:08
Nikolić Prevoz Gamzigrad Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 14:02
Moto Boem Trans Donji Milanovac Bor 14:38
Nikolić Prevoz Zajecar Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 14:38
Euro Lin Belgrád Paracin 14:53
Nikolić Prevoz Gamzigrad Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 16:05
Nikolić Prevoz Zajecar Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 16:38
Moto Boem Trans Zajecar Metovnica 17:23
Nikolić Prevoz Zajecar 19:00
Nikolić Prevoz Negotin Zajecar 19:00
Euro Lin Zajecar Belgrád 20:52
Nikolić Prevoz Gamzigrad Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 05:41
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 06:01
Nikolić Prevoz Zajecar Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 06:18
Nikolić Prevoz Gamzigrad Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 06:40
Nikolić Prevoz Zajecar Gamzigradska Banja (Gamzigrad) 07:18
Moto Boem Trans Nis Donja Vrezina 08:46
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 09:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.