Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Zvezdan (RS)

Zaječarska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 21:15
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 06:01
Moto Boem Trans Nis Donja Vrezina 08:46
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 09:10
Kavim Jedinstvo Bor Nis 11:10
Euro Lin Zajecar Jagodina 11:52
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 13:06
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zajecar 14:38
Euro Lin Belgrád Paracin 14:53
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 17:05
Nikolić Prevoz Negotin Zajecar 19:00
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 21:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.