Újvidék - Herceg Novi menetrend

Megálló/Állomás Dátum Indulás Érkezés Menetidő   Távolság Társaság
Kattintson
a járatra a részletekért
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.19.
2018.04.20.
ind. 18:30
érk. 08:00
13:30 756km
3.520,00 RSD
  Újvidék, MAS   ind. 18:30 Blue Line
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 20:00
ind. 20:00 104 km D2077-0-0-001B
  Kragujevac, Aut. pu.   érk. 21:45
ind. 21:45 130 km
  Kraljevo, Aut. pu.   érk. 22:45
ind. 22:45 53 km
  Spiljani, Országhatár (RS) 2018.04.20. érk. 01:45
ind. 01:45 142 km
  Jablanica, Országhatár Dracenovac (ME)   érk. 01:50
ind. 01:50 2 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 05:00
ind. 05:00 194 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 06:00
ind. 06:00 65 km
  Kotor, Aut. pu.   érk. 07:00
ind. 07:00 22 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 08:00
44 km
A menetrend érvényes: 2019.12.31.-ig
Közlekedik: minden második nap.
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.19.
2018.04.20.
ind. 19:45
érk. 10:30
14:45 721km Jadran Ekspres
  Újvidék, MAS   ind. 19:45 Jadran Ekspres
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 21:05
ind. 21:20 80 km Božur
  Gornji Milanovac, Aut. pu.   érk. 23:50
ind. 23:50 140 km D2837-0-0-001B
  Cacak, Aut. pu. 2018.04.20. érk. 00:20
ind. 00:20 22 km
  Uzice, Aut. pu.   érk. 01:10
ind. 01:10 43 km
  Gostun, Országhatár (RS)   érk. 04:00
ind. 04:00 174 km
  Dobrakovo, Országhatár (ME)   érk. 04:15
ind. 04:15 10 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 07:25
ind. 07:35 101 km
  Sutomore, GAS   érk. 08:10
ind. 08:10 51 km
  Petrovac na Moru , GAS   érk. 08:30
ind. 08:30 13 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 08:50
ind. 08:50 8 km
  Kotor, Aut. pu.   érk. 09:30
ind. 09:30 30 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 10:30
49 km
A menetrend érvényes: 2019.12.30.-ig
Közlekedik: mindennap.
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.19.
2018.04.20.
ind. 20:30
érk. 10:00
13:30 682km
  Újvidék, MAS   ind. 20:30 Lens
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 22:00
ind. 22:00 104 km D2926-0-0-001A
  Gostun, Országhatár (RS) 2018.04.20. érk. 03:30
ind. 03:30 306 km
  Dobrakovo, Országhatár (ME)   érk. 03:45
ind. 03:45 5 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 07:00
ind. 07:00 136 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 08:15
ind. 08:15 65 km
  Kotor, Aut. pu.   érk. 09:00
ind. 09:00 22 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 10:00
44 km
A menetrend érvényes: 2019.12.31.-ig
Közlekedik: minden második nap.
Járatok a következő dátumra: 2018.04.20.
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.20.
2018.04.21.
ind. 18:30
érk. 08:00
13:30 746km
  Újvidék, MAS   ind. 18:30 Lens
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 20:00
ind. 20:00 80 km D2077-0-0-001A
  Kragujevac, Aut. pu.   érk. 21:45
ind. 21:45 140 km
  Kraljevo, Aut. pu.   érk. 23:00
ind. 23:00 54 km
  Raska, Aut. pu. 2018.04.21. érk. 00:30
ind. 00:30 80 km
  Novi Pazar, Aut. pu.   érk. 01:00
ind. 01:00 23 km
  Spiljani, Országhatár (RS)   érk. 01:45
ind. 01:45 39 km
  Jablanica, Országhatár Dracenovac (ME)   érk. 01:50
ind. 01:50 5 km
  Berane, Aut. pu.   érk. 02:45
ind. 02:45 50 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 05:00
ind. 05:00 152 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 06:00
ind. 06:00 57 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 08:00
66 km
A menetrend érvényes: 2019.12.31.-ig
Közlekedik: minden második nap.
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.20.
2018.04.21.
ind. 19:45
érk. 10:30
14:45 721km Jadran Ekspres
  Újvidék, MAS   ind. 19:45 Jadran Ekspres
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 21:05
ind. 21:20 80 km Božur
  Gornji Milanovac, Aut. pu.   érk. 23:50
ind. 23:50 140 km D2837-0-0-001B
  Cacak, Aut. pu. 2018.04.21. érk. 00:20
ind. 00:20 22 km
  Uzice, Aut. pu.   érk. 01:10
ind. 01:10 43 km
  Gostun, Országhatár (RS)   érk. 04:00
ind. 04:00 174 km
  Dobrakovo, Országhatár (ME)   érk. 04:15
ind. 04:15 10 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 07:25
ind. 07:35 101 km
  Sutomore, GAS   érk. 08:10
ind. 08:10 51 km
  Petrovac na Moru , GAS   érk. 08:30
ind. 08:30 13 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 08:50
ind. 08:50 8 km
  Kotor, Aut. pu.   érk. 09:30
ind. 09:30 30 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 10:30
49 km
A menetrend érvényes: 2019.12.30.-ig
Közlekedik: mindennap.
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.20.
2018.04.21.
ind. 20:30
érk. 10:00
13:30 709km
3.520,00 RSD
  Újvidék, MAS   ind. 20:30 Blue Line
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 22:00
ind. 22:00 75 km D2926-0-0-001B
  Gostun, Országhatár (RS) 2018.04.21. érk. 03:30
ind. 03:30 349 km
  Dobrakovo, Országhatár (ME)   érk. 03:45
ind. 03:45 7 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 07:00
ind. 07:00 144 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 08:15
ind. 08:15 62 km
  Kotor, Aut. pu.   érk. 09:00
ind. 09:00 39 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 10:00
33 km
A menetrend érvényes: 2019.12.31.-ig
Közlekedik: minden második nap.
Járatok a következő dátumra: 2018.04.21.
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.21.
2018.04.22.
ind. 18:30
érk. 08:00
13:30 756km
3.520,00 RSD
  Újvidék, MAS   ind. 18:30 Blue Line
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 20:00
ind. 20:00 104 km D2077-0-0-001B
  Kragujevac, Aut. pu.   érk. 21:45
ind. 21:45 130 km
  Kraljevo, Aut. pu.   érk. 22:45
ind. 22:45 53 km
  Spiljani, Országhatár (RS) 2018.04.22. érk. 01:45
ind. 01:45 142 km
  Jablanica, Országhatár Dracenovac (ME)   érk. 01:50
ind. 01:50 2 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 05:00
ind. 05:00 194 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 06:00
ind. 06:00 65 km
  Kotor, Aut. pu.   érk. 07:00
ind. 07:00 22 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 08:00
44 km
A menetrend érvényes: 2019.12.31.-ig
Közlekedik: minden második nap.
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.21.
2018.04.22.
ind. 19:45
érk. 10:30
14:45 721km Jadran Ekspres
  Újvidék, MAS   ind. 19:45 Jadran Ekspres
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 21:05
ind. 21:20 80 km Božur
  Gornji Milanovac, Aut. pu.   érk. 23:50
ind. 23:50 140 km D2837-0-0-001B
  Cacak, Aut. pu. 2018.04.22. érk. 00:20
ind. 00:20 22 km
  Uzice, Aut. pu.   érk. 01:10
ind. 01:10 43 km
  Gostun, Országhatár (RS)   érk. 04:00
ind. 04:00 174 km
  Dobrakovo, Országhatár (ME)   érk. 04:15
ind. 04:15 10 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 07:25
ind. 07:35 101 km
  Sutomore, GAS   érk. 08:10
ind. 08:10 51 km
  Petrovac na Moru , GAS   érk. 08:30
ind. 08:30 13 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 08:50
ind. 08:50 8 km
  Kotor, Aut. pu.   érk. 09:30
ind. 09:30 30 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 10:30
49 km
A menetrend érvényes: 2019.12.30.-ig
Közlekedik: mindennap.
Újvidék, MAS
Herceg Novi, GAS
2018.04.21.
2018.04.22.
ind. 20:30
érk. 10:00
13:30 682km
  Újvidék, MAS   ind. 20:30 Lens
  Belgrád, BAS - Central bus station   érk. 22:00
ind. 22:00 104 km D2926-0-0-001A
  Gostun, Országhatár (RS) 2018.04.22. érk. 03:30
ind. 03:30 306 km
  Dobrakovo, Országhatár (ME)   érk. 03:45
ind. 03:45 5 km
  Podgorica, Aut. pu.   érk. 07:00
ind. 07:00 136 km
  Budva, Aut. pu.   érk. 08:15
ind. 08:15 65 km
  Kotor, Aut. pu.   érk. 09:00
ind. 09:00 22 km
  Herceg Novi, GAS   érk. 10:00
44 km
A menetrend érvényes: 2019.12.31.-ig
Közlekedik: minden második nap.
KÉSŐBB »»

Újvidék és Herceg Novi között ~722 km van. A két helység közötti utazás ideje 13óra és 30perc és 14óra és 45perc között mozog szolgáltatótól függően. Ezen a reláción összesen 3 társaság közlekedik. Az első indulás Újvidék helységből 18:30-kor van, míg az utolsó 20:30-kor. A jegyek ára Újvidék - Herceg Novi relációra 3.520,00 RSD és 3.520,00 RSD között van.