Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Prote Stevana Dimitrijevića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Niš 11:15
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 11:20
Niš ekspres Novi Sad Beograd 11:20
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 11:30
Niš ekspres Lipovac kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 11:35
Lasta Kuršumlija Niš 11:45
Sokoprevoz Sokobanja Resnik kod Sokobanje 11:55
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 11:55
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 12:00
Niš ekspres Gornje Suhotno Žitkovac kod Aleksinca 12:10
Niš ekspres Niš Kruševac 12:10
Niš ekspres Sokobanja Jagodina 12:10
Niš ekspres Leskovac Niš 12:15
Banbus Sokobanja Resnik kod Sokobanje 12:25
Banbus Niš 12:35
Niš ekspres Beograd Jagodina 12:45
Niš ekspres Aleksinački Rudnik 12:45
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 12:50
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:52
Dojčinović travel Belotinac Pasi Poljana 12:55
Niš ekspres Gornje Suhotno Žitkovac kod Aleksinca 13:05
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 13:10
Niš ekspres Ražanj Aleksinački Rudnik 13:10
Niš ekspres Bradarac kod Aleksinca Aleksinački Rudnik 13:15
Niš ekspres Loznac Žitkovac kod Aleksinca 13:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.