Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Prote Stevana Dimitrijevića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Niš Resnik kod Sokobanje 16:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 16:15
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 16:20
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 16:30
BS Tours Svrljig Niš 16:35
Lasta Beograd Niš 16:40
Auto Kodeks Subotica Beograd 16:45
Banbus Sokobanja Velika Plana 16:50
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 17:00
Lasta Kuršumlija Niš 17:15
Auto Kodeks Pirot Beograd 17:20
Banbus Sokobanja Donji Komren 17:35
Banbus Niš Resnik kod Sokobanje 17:50
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:00
Lasta Bujanovac Niš 18:10
Niš ekspres Niš Jagodina 18:22
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 18:30
Banbus Sokobanja Donji Komren 19:30
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:45
Auto Kodeks Pirot Niš 20:20
Sokoprevoz Sokobanja Resnik kod Sokobanje 20:27
Lasta Blace Niš 20:45
Dojčinović travel Belotinac Gornje Međurovo 20:55
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 21:25
Niš ekspres Niš Jagodina 22:22
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.