Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Aleksinački Rudnik 07:40
Niš ekspres Aleksinački Rudnik 07:40
Niš ekspres Požarevac Jagodina 07:45
Banbus Niš Kraljevo kod Aleksinca 07:50
Pupd Janjušević Vranje Niš 07:50
Jugoprevoz Kruševac Niš Aleksinački Rudnik 07:55
Auto Kodeks Zlatibor Niš 07:55
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 08:15
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 08:20
Niš ekspres Niš Donji Komren 08:20
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 08:25
Niš ekspres Jakovlje Žitkovac kod Aleksinca 08:25
Lasta Beograd Niš 08:30
Niš ekspres Prolom Banja Niš 08:30
Niš ekspres Šabac Kruševac 08:45
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 09:10
Niš ekspres Niš Donji Komren 09:30
Vulović Transport Niš Kruševac 09:30
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 09:35
Banbus Sokobanja Donji Komren 09:35
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 09:40
Niš ekspres Bregenc Novi Sad 09:45
Niš ekspres Niš Donji Komren 10:00
Niš ekspres Novi Sad Beograd 10:00
Niš ekspres Niš Smederevo 10:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.