Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Prote Stevana Dimitrijevića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Presto Pirot Niš 20:20
Lasta Blace Niš 20:45
Dojčinović travel Belotinac Pasi Poljana 20:55
Niš ekspres Aleksinački Rudnik Glogovica kod Aleksinca 21:10
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 21:25
Niš ekspres Beograd Niš 21:30
Niš ekspres Lipovac kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 22:15
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Gornje Suhotno Žitkovac kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Grejač Žitkovac kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Niš Beograd 22:22
Niš ekspres Niš Kruševac 22:30
Niš ekspres Beograd Niš 01:10
Niš ekspres Beograd 01:10
Lasta Beograd Niš 03:15
Niš ekspres Bujanovac Beograd 03:20
Niš ekspres Bujanovac Niš 03:20
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 04:07
Niš ekspres Beograd Niš 04:30
Dojčinović travel Belotinac Pasi Poljana 04:55
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 05:15
Autoprevoz Banja Luka Niš Kruševac 05:30
Niš ekspres Aleksinački Rudnik Žitkovac kod Aleksinca 05:40
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.