Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Banbus Niš Donji Komren 12:35
Niš ekspres Bobovište Aleksinački Rudnik 12:40
Niš ekspres Beograd Jagodina 12:45
Niš ekspres Rsovac Glogovica kod Aleksinca 12:50
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:52
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 12:55
Niš ekspres Ražanj Aleksinački Rudnik 13:10
Niš ekspres Jakovlje Žitkovac kod Aleksinca 13:10
Niš ekspres Donji Adrovac Žitkovac kod Aleksinca 13:10
Niš ekspres Bradarac kod Aleksinca Aleksinački Rudnik 13:15
Niš ekspres Gornje Suhotno Žitkovac kod Aleksinca 13:15
Niš ekspres Bovan kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 13:20
Niš ekspres Niš Donji Komren 13:20
Niš ekspres Žitkovac kod Aleksinca Lužane kod Aleksinca 13:25
Niš ekspres Ljupten Žitkovac kod Aleksinca 13:25
Lasta Sijarinska Banja Beograd 13:25
Niš ekspres Ljupten Žitkovac kod Aleksinca 13:30
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 13:35
Niš ekspres Crna Bara kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 13:35
Niš ekspres Niš Aleksinački Rudnik 13:55
Niš ekspres Šabac Kragujevac 14:10
Niš ekspres Niš Donji Komren 14:15
Banbus Sokobanja Donji Komren 14:15
Niš ekspres Bobovište Aleksinački Rudnik 14:15
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 14:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.