Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 09:35
Banbus Sokobanja Donji Komren 09:35
Niš ekspres Novi Sad Beograd 10:00
Niš ekspres Sokobanja Niš 10:15
Lasta Sombor Beograd 10:20
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 10:30
Niš ekspres Bar Kruševac 10:30
Arriva Litas Niš Jagodina 10:33
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 10:45
Banbus Niš Kraljevo kod Aleksinca 10:50
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 11:00
Banbus Sokobanja Velika Plana 11:05
Niš ekspres Pančevo Smederevo 11:10
Lasta Beograd Niš 11:15
Niš ekspres Novi Sad Beograd 11:20
Niš ekspres Sokobanja Smederevo 11:28
Lasta Kuršumlija Niš 11:45
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 12:00
Karat S Beograd Niš 12:10
Niš ekspres Niš Kruševac 12:10
Niš ekspres Sokobanja Beograd 12:10
Niš ekspres Leskovac Niš 12:15
Niš ekspres Beograd Jagodina 12:45
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:52
Lasta Sijarinska Banja Beograd 13:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.