Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Kruševac 19:00
Banbus Sokobanja Donji Komren 19:30
Niš ekspres Crna Bara kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 19:30
Niš ekspres Gornje Suhotno Žitkovac kod Aleksinca 19:30
Niš ekspres Bobovište Aleksinački Rudnik 19:30
Niš ekspres Kuršumlija Niš 19:30
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 19:35
Niš ekspres Draževac kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 19:35
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:45
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 19:45
Niš ekspres Ražanj Aleksinački Rudnik 20:00
Niš ekspres Kamenica kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 20:10
Niš ekspres Aleksinački Rudnik Žitkovac kod Aleksinca 20:20
Auto Kodeks Pirot Niš 20:20
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 20:25
Sokoprevoz Sokobanja Kraljevo kod Aleksinca 20:27
Niš ekspres Niš Jagodina 20:32
Lasta Blace Niš 20:45
Niš ekspres Niš Kragujevac 21:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 21:25
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Lipovac kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Bobovište Aleksinački Rudnik 22:20
Niš ekspres Gornje Suhotno Žitkovac kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 22:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.