Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Gornje Suhotno Žitkovac kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Lipovac kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 22:20
Niš ekspres Niš Beograd 22:22
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 22:25
Niš ekspres Niš Kruševac 22:30
Niš ekspres Jasenje kod Aleksinca Vrtište 23:00
Niš ekspres Beograd Niš 01:10
Niš ekspres Beograd Niš 01:10
Lasta Beograd 03:15
Lasta Prolom Banja Niš 03:15
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 04:07
Niš ekspres Bujanovac Niš 04:07
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 04:30
Niš ekspres Beograd Ražanj 04:30
Dojčinović travel Belotinac Gornje Međurovo 04:55
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 05:15
Bata Reisen Surdulica Niš 05:15
Niš ekspres Niš Donji Komren 05:50
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 05:50
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:00
Niš ekspres Aleksinački Rudnik Žitkovac kod Aleksinca 06:05
Niš ekspres Crna Bara kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 06:05
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 06:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.