Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Banbus Sokobanja Velika Plana 16:50
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 17:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Aleksinački Rudnik 17:05
Jugoprevoz Kruševac Niš Aleksinački Rudnik 17:10
Lasta Kuršumlija Niš 17:15
Auto Kodeks Pirot Beograd 17:20
Karat S Sofija / Sofia Niš 17:20
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 17:30
Banbus Sokobanja Donji Komren 17:35
Niš ekspres Ražanj Donji Komren 17:50
Banbus Niš Kraljevo kod Aleksinca 17:50
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:00
Kondor Niš Kruševac 18:00
Lasta Bujanovac Niš 18:10
Niš ekspres Niš Jagodina 18:22
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 18:25
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Žitkovac kod Aleksinca 18:25
Lasta Beograd Niš 18:30
Niš ekspres Beograd Niš 18:30
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 18:30
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 18:35
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Aleksinački Rudnik 18:35
Niš ekspres Niš Donji Komren 18:50
Niš ekspres Niš Kruševac 19:00
Banbus Sokobanja Donji Komren 19:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.