Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Jagodina 15:30
Gameks Kruševac Ćićevac 15:35
Jugoprevoz Kruševac Niš 16:00
Banbus Niš Kraljevo kod Aleksinca 16:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 16:15
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 16:20
Niš ekspres Ražanj 16:30
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 16:30
Lasta Beograd Niš 16:40
Auto Kodeks Subotica Beograd 16:45
Niš ekspres Niš Donji Komren 16:50
Banbus Sokobanja Velika Plana 16:50
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 17:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Aleksinački Rudnik 17:05
Jugoprevoz Kruševac Niš Aleksinački Rudnik 17:10
Lasta Kuršumlija Niš 17:15
Auto Kodeks Pirot Beograd 17:20
Karat S Sofija Niš 17:20
Niš ekspres Niš Jagodina 17:25
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 17:30
Banbus Sokobanja Donji Komren 17:35
Banbus Niš Kraljevo kod Aleksinca 17:50
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:00
Kondor Niš Kruševac 18:00
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 18:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.