Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Prote Stevana Dimitrijevića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Niš 15:30
Jugoprevoz Kruševac Niš 16:00
Banbus Niš Resnik kod Sokobanje 16:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 16:15
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 16:30
Niš ekspres Beograd Ražanj 16:35
Lasta Beograd Niš 16:40
Auto Kodeks Subotica Beograd 16:45
Banbus Sokobanja Velika Plana 16:50
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 17:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Aleksinački Rudnik 17:05
Lasta Kuršumlija Niš 17:15
Auto Kodeks Pirot Beograd 17:20
Trans Jug Sofija / Sofia Gradinje 17:20
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 17:30
Banbus Sokobanja Resnik kod Sokobanje 17:35
Banbus Niš Resnik kod Sokobanje 17:50
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:00
Lasta Bujanovac Niš 18:10
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 18:30
Lasta Beograd Niš 18:30
Banbus Sokobanja Resnik kod Sokobanje 19:30
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 19:45
Presto Pirot Niš 20:20
Lasta Blace Niš 20:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.