Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bačka Topola (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Radno vreme blagajne: 04:50 - 21:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kanis Subotica Beograd 06:30
Bečejprevoz Karađorđevo kod Bačke Topole Zobnatica 06:50
Bečejprevoz Mali Beograd Zobnatica 06:50
Bečejprevoz Tomislavci 07:10
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 07:28
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:02
Lasta Subotica Beograd 09:43
Božur Subotica Beograd 10:20
Blue Line Subotica Beograd 10:37
Bečejprevoz Mićunovo 11:45
Bečejprevoz Novo Orahovo 11:45
Auto Kodeks Pirot Beograd 11:55
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 11:58
Subotica Trans Novi Sad Lovćenac 12:25
Bečejprevoz Srednji Salaš Bajša 12:30
Bečejprevoz Kavilo Bagremovo 13:30
Bečejprevoz Bagremovo Njegoševo 13:30
Bečejprevoz Gornja Rogatica Bački Sokolac 13:30
Bečejprevoz Pačir Bački Sokolac 13:30
Lasta Kragujevac Beograd 13:32
Kanis Leskovac Beograd 15:10
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:32
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 15:58
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:32
Božur Herceg Novi Beograd 18:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.