Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bačka Topola (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Radno vreme blagajne: 04:50 - 21:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bečejprevoz Kavilo Bagremovo 12:45
Bečejprevoz Mićunovo 12:45
Bečejprevoz Novo Orahovo 12:45
Titelprevoz Kula Bajša 12:55
Autoprevoz Čačak Subotica Beograd 13:00
Saobraćaj Žabalj Feketić Lovćenac 13:10
Bečejprevoz Kavilo Bagremovo 13:30
Bečejprevoz Bagremovo Njegoševo 13:30
Bečejprevoz Tomislavci 13:30
Bečejprevoz Gornja Rogatica Bački Sokolac 13:30
Bečejprevoz Pačir Bački Sokolac 13:30
Bečejprevoz Srednji Salaš Bajša 13:30
Bečejprevoz Mićunovo 13:30
Bečejprevoz Novo Orahovo 13:30
Bečejprevoz Karađorđevo kod Bačke Topole Zobnatica 13:30
Bečejprevoz Mali Beograd Zobnatica 13:30
Lasta Kragujevac Beograd 13:32
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 13:45
Saobraćaj Žabalj Feketić Lovćenac 14:15
Autoprevoz Čačak Čačak Beograd 14:50
Kanis Leskovac Beograd 15:10
Saobraćaj Žabalj Subotica Stari Žednik 15:24
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:32
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 15:58
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:32
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.