Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Bačka Topola (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Radno vreme blagajne: 04:50 - 21:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Subotica Beograd 09:43
Jadran Ekspres Subotica Beograd 10:20
Božur Subotica Beograd 10:20
Blue Line Subotica Beograd 10:37
Lens Subotica Beograd 10:37
Bečejprevoz Mićunovo 11:45
Bečejprevoz Novo Orahovo 11:45
Auto Kodeks Pirot Beograd 11:55
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 11:58
Subotica Trans Novi Sad Srbobran 12:25
Bečejprevoz Srednji Salaš Bajša 12:30
Bečejprevoz Kavilo Bagremovo 13:30
Bečejprevoz Bagremovo Njegoševo 13:30
Bečejprevoz Gornja Rogatica Bački Sokolac 13:30
Bečejprevoz Pačir Bački Sokolac 13:30
Lasta Kragujevac Beograd 13:32
Kanis Leskovac Beograd 15:10
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:32
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 15:58
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:32
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 18:05
Božur Herceg Novi Beograd 18:05
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:32
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 18:38
Blue Line Herceg Novi Beograd 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.