Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Bačka Topola (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Radno vreme blagajne: 04:50 - 21:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:32
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 17:00
Saobraćaj Žabalj Feketić Lovćenac 17:40
Bečejprevoz Kavilo Bagremovo 17:45
Bečejprevoz Bagremovo Njegoševo 17:45
Bečejprevoz Tomislavci 17:45
Bečejprevoz Pačir Bački Sokolac 17:45
Bečejprevoz Mićunovo 17:45
Bečejprevoz Novo Orahovo 17:45
Bečejprevoz Karađorđevo kod Bačke Topole Zobnatica 17:45
Bečejprevoz Mali Beograd Zobnatica 17:45
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 18:05
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:32
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 18:38
Blue Line Herceg Novi Beograd 19:00
Bečejprevoz Kavilo Bagremovo 19:05
Bečejprevoz Gornja Rogatica Bački Sokolac 19:05
Bečejprevoz Pačir Bački Sokolac 19:05
Bečejprevoz Srednji Salaš Bajša 19:05
Bečejprevoz Mićunovo 19:05
Bečejprevoz Novo Orahovo 19:05
Bečejprevoz Mali Beograd Zobnatica 19:05
Subotica Trans Subotica Stari Žednik 19:10
Bečejprevoz Karađorđevo kod Bačke Topole Zobnatica 19:30
Saobraćaj Žabalj Lovćenac Mali Iđoš 20:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.