Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bačka Topola (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Radno vreme blagajne: 04:50 - 21:00
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Pula Novi Sad 20:45
Subotica Trans Subotica Stari Žednik 21:17
Auto Kodeks Subotica Beograd 22:20
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 06:15
Kanis Subotica Beograd 06:30
Subotica Trans Segedin Subotica 06:55
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 07:28
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:02
Lasta Subotica Novi Sad 08:15
Milinović Banja Luka Novi Sad 09:00
Saobraćaj Žabalj Subotica Stari Žednik 09:35
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 09:43
Jadran Ekspres Subotica Beograd 10:20
Blue Line Subotica Beograd 10:30
Lens Subotica Beograd 10:30
Croatia Bus Subotica Novi Sad 10:45
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 10:55
Auto Kodeks Pirot Beograd 11:55
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 11:58
Subotica Trans Novi Sad Lovćenac 12:25
Autoprevoz Čačak Subotica Beograd 12:50
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:32
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 13:45
Autoprevoz Čačak Čačak Beograd 14:50
Kanis Leskovac Beograd 15:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.