Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bačka Topola (RS)

Trg dr Hadži Janoša bb
Radno vreme blagajne: 04:50 - 21:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bečejprevoz Srednji Salaš Bajša 06:00
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 06:15
Bečejprevoz Pačir Bački Sokolac 06:15
Bečejprevoz Kavilo Bagremovo 06:20
Saobraćaj Žabalj Subotica 06:30
Kanis Subotica Beograd 06:30
Bečejprevoz Karađorđevo kod Bačke Topole Zobnatica 06:50
Bečejprevoz Mali Beograd Zobnatica 06:50
Titelprevoz Kula Bajša 06:55
Subotica Trans Novi Sad Sirig 07:00
Saobraćaj Žabalj Subotica Lovćenac 07:00
Bečejprevoz Gornja Rogatica Bački Sokolac 07:00
Subotica Trans Bajmok Pačir 07:10
Bečejprevoz Tomislavci 07:10
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 07:28
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:02
Lasta Subotica Beograd 09:43
Božur Subotica Beograd 10:20
Blue Line Subotica Beograd 10:37
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 10:55
Bečejprevoz Srednji Salaš Bajša 11:20
Saobraćaj Žabalj Feketić Lovćenac 11:40
Bečejprevoz Kavilo Bagremovo 11:45
Bečejprevoz Bagremovo Njegoševo 11:45
Bečejprevoz Gornja Rogatica Bački Sokolac 11:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.