Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bajina Bašta (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Užice Rogačica kod Bajine Bašte 11:20
Enka Putnički Zlatibor Sremska Mitrovica 11:28
Lasta Tara Planina (mala Reka) Valjevo 12:35
Raketa AB Loznica Mali Zvornik 12:40
Raketa AB Tara Planina (mala Reka) 13:00
Raketa AB Užice Zlodol 13:00
Raketa AB Ljubovija Rogačica kod Bajine Bašte 13:45
Raketa AB Čačak Užice 14:20
Raketa AB Beograd Valjevo 15:00
Raketa AB Tara Planina (mala Reka) Rogačica kod Bajine Bašte 15:30
Raketa AB Tara Planina (mala Reka) 15:30
Raketa AB Užice Zlodol 15:30
Enka Putnički Sremska Mitrovica Loznica 15:30
Lasta Beograd Valjevo 17:00
Raketa AB Beograd Rogačica kod Bajine Bašte 18:15
Raketa AB Perućac Valjevo 19:00
Raketa AB Tara Planina (mala Reka) 19:30
Raketa AB Užice Zlodol 19:30
Raketa AB Perućac Rogačica kod Bajine Bašte 21:40
Raketa AB Užice Rogačica kod Bajine Bašte 04:50
Raketa AB Beograd Rogačica kod Bajine Bašte 05:00
Raketa AB Beograd Valjevo 06:15
Raketa AB Čačak Užice 06:30
Raketa AB Užice Rogačica kod Bajine Bašte 07:15
Raketa AB Beograd Šabac 07:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.