Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bela Palanka (RS)

11. oktobar bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 09:00
Presto Beograd Staničenje 09:10
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 09:35
Niš ekspres Niš Pirot 09:50
Jeremić Prevoz Niš Crvena Reka 10:10
Niš ekspres Pirot Niš 10:15
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 10:45
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:35
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:40
Niš ekspres Babušnica Izvor kod Babušnice 12:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 12:00
Niš ekspres Pirot 12:05
Jeremić Prevoz Niš Crvena Reka 12:30
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:44
Niš ekspres Niš Pirot 13:05
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:29
Niš ekspres Niš Niška Banja 13:50
Niš ekspres Pirot Staničenje 14:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 14:10
Jeremić Prevoz Pirot Vrgudinac 14:35
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 14:40
Presto Pirot 14:48
Niš ekspres Pirot Staničenje 15:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 15:10
Auto Kodeks Subotica Beograd 15:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.