Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bela Palanka (RS)

11. oktobar bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 14:10
Presto Pirot 14:48
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 15:10
Auto Kodeks Subotica Beograd 15:10
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 15:30
Niš ekspres Pirot Niš 16:00
Niš ekspres Nikola Tesla Niš 16:00
Niš ekspres Babušnica Niš 16:35
Niš ekspres Sofija Pirot 16:45
Jeremić Prevoz Niš Nikola Tesla 16:51
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 17:00
Presto Beograd Staničenje 17:04
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 17:25
Niš ekspres Pirot Staničenje 18:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 18:00
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 18:00
Niš ekspres Niš Pirot 18:20
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 18:35
Jeremić Prevoz Pirot Staničenje 18:50
Auto Kodeks Pirot Beograd 18:55
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 20:30
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 20:30
Presto Dimitrovgrad Pirot 21:22
Auto Kodeks Pirot Niš 21:45
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 23:29
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.