Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Bela Palanka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Auto Kodeks Niš Niška Banja 05:40
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 05:40
Niš ekspres Sofija / Sofia Pirot 05:40
Niš ekspres Beograd Niš 06:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 06:00
Presto Užice Niš 06:30
Niš ekspres Niš Pirot 06:40
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:45
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 07:00
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 07:30
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 07:30
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 08:00
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 08:30
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 08:30
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 09:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 09:00
Presto Beograd Staničenje 09:10
Jeremić Prevoz Niš Crvena Reka 10:10
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 10:15
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 10:45
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:35
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:40
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 12:00
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 12:05
Jeremić Prevoz Niš Crvena Reka 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.