Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bela Palanka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 08:25
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 08:30
Presto Beograd Staničenje 09:10
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:35
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:40
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:30
Presto Pirot 14:48
Auto Kodeks Subotica Beograd 15:10
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 16:05
Niš ekspres Babušnica Niška Banja 16:35
Presto Beograd Staničenje 17:04
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 18:00
Auto Kodeks Pirot Beograd 18:55
Auto Kodeks Niš 19:17
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 20:30
Auto Kodeks Niš 21:17
Presto Pirot Prosek 21:19
Presto Pirot Niš 21:45
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 23:29
Auto Kodeks Niš Niška Banja 05:40
Niš ekspres Beograd Niš 06:00
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 06:00
Presto Užice Niš 06:30
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 06:35
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.