Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Kuršumlija Niš 11:50
Lasta Vrčin Beli Potok kod Beograda 11:50
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Surčin 11:50
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 11:55
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 11:58
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 12:00
Lasta Donji Tovarnik Zemun (Beograd) 12:00
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 12:00
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Novi Sad 12:00
Europa Bus Valjevo Umka 12:00
Strela Obrenovac Stepojevac Ostružnica 12:00
Stup Vršac Banatski Karlovac Pančevo 12:00
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 12:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 12:00
Transprodukt Aranđelovac Mladenovac 12:00
SP Adio Dragaš Priština 12:00
SP Adio Brezovica kod Štrpca Štrpce 12:00
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 12:05
Strela Obrenovac Draževac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 12:05
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 12:05
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 12:10
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 12:14
Lasta Idvor Padinska Skela 12:15
Arriva Litas Svilajnac Velika Plana 12:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.