Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 09:30
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 09:30
Lasta Smederevo Boleč 09:30
Lasta Zrenjanin Padinska Skela 09:30
Lasta Idvor Padinska Skela 09:30
Lasta Donji Tovarnik Petrovčić 09:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Ćićevac 09:30
Niš ekspres Bujanovac Niš 09:30
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 09:30
Sirmiumbus Sremska Mitrovica 09:30
Autotransport Pančevo Pančevo 09:30
Trans Jug Žabari Donja Livadica 09:30
Simplon Bus Velika Plana 09:30
Šević Tours Koceljeva Umka 09:30
Kavim Raška Raška Kraljevo 09:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 09:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Ćićevac 09:30
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 09:36
Stup Vršac Vršac Pančevo 09:40
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 09:40
Eurocompass Stalać 09:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:40
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 09:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.