Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 19:22
Strela Obrenovac Obrenovac Barič kod Obrenovca 19:24
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 19:25
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 19:27
Smiljić Šipovo Sremska Mitrovica 19:30
Pantransport Pančevo 19:30
Stup Vršac Vršac Pančevo 19:30
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 19:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 19:30
MobiLitas Donji Milanovac Požarevac 19:30
Lasta Smederevo Vodanj 19:30
Lasta Kupinovo kod Pećinaca Zemun (Beograd) 19:30
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:30
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 19:30
Lasta Mala Ivanča Beli Potok kod Beograda 19:30
Pupd Janjušević Kragujevac Zemun (Beograd) 19:30
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 19:32
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 19:37
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Surčin 19:40
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 19:42
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Užice 19:45
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 19:45
Frenki Komerc Ražanj 19:45
Auto Kodeks Subotica Niš 19:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.