Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Boksit Vlasenica Šabac 15:00
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 15:00
Lasta Sefkerin Padinska Skela 15:00
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 15:00
Niš ekspres Niš Aleksinac 15:00
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:00
Golub Trans Mionica 15:00
Europa Bus Valjevo Lajkovac 15:00
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 15:00
Golub Trans Pljevlja Čačak 15:00
Šidexpres Osijek Šid 15:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:00
Jugoprevoz Kruševac Brus Kruševac 15:00
Raketa AB Loznica Šabac 15:00
Lasta Sopot Beli Potok kod Beograda 15:00
Lasta Smederevo Boleč 15:10
Arriva Litas Požarevac 15:10
Lasta Blace Kruševac 15:10
Sirmiumbus Čalma Sremska Mitrovica 15:10
Lasta Vrčin Beli Potok kod Beograda 15:10
Arriva Litas Lučani 15:15
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 15:15
Raketa AB Perućac Valjevo 15:15
Euro Lin Bor Jagodina 15:15
Autotransport Pančevo Pančevo 15:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.