Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 13:53
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 13:58
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 14:00
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 14:00
BS Tours Svrljig Niš 14:00
Lasta Valjevo Lajkovac 14:00
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 14:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:00
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:00
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 14:00
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 14:00
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 14:00
Auto Kodeks Aranđelovac Mladenovac 14:00
Stup Vršac Bela Crkva Pančevo 14:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 14:00
Lasta Novi Pazar Kraljevo 14:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 14:03
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 14:05
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 14:09
Niš ekspres Novi Sad Niš 14:10
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 14:14
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 14:15
Šević Tours Koceljeva Umka 14:15
Lasta Mala Ivanča Beli Potok kod Beograda 14:15
Auto Kodeks Pirot Niš 14:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.