Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Donji Tovarnik Zemun (Beograd) 13:45
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 13:45
Nikolić Prevoz Zaječar Metovnica 13:45
Banbus Sokobanja Aleksinac 13:45
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Trstenik 13:45
Pantransport Pančevo 13:45
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:45
Arriva Litas Žagubica Požarevac 13:45
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 13:45
Božur-021 Kruševac Jagodina 13:45
Tandems Brezovica kod Štrpca Ranilug 13:45
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 13:46
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 13:50
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 13:50
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 13:50
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 13:55
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 14:00
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 14:00
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 14:00
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 14:00
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 14:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 14:00
Lasta Novi Pazar Kraljevo 14:00
Pantransport Pančevo 14:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.