Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kolašin Prevoz Zubin Potok 12:45
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 12:45
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 12:50
Banat Trans Zrenjanin Stajićevo 12:50
Eurocompass Stalać 12:50
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 13:00
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 13:00
Arriva Litas Kladovo Požarevac 13:00
Kavim Jedinstvo Vranje Vladičin Han 13:00
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 13:00
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 13:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 13:00
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 13:00
Lasta Ljubovija Umka 13:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:00
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 13:00
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 13:05
Lasta Zemun (beograd) Petrovčić 13:06
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 13:10
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 13:15
Lasta Aranđelovac Mladenovac 13:15
Autotransport Pančevo Pančevo 13:15
Duga Sarajevo Mali Zvornik 13:15
Europa Bus Valjevo Popučke 13:15
Lasta Smederevo Vodanj 13:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.