Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Vakčare Dooel Struga Niš 20:30
Lasta Farkaždin Padinska Skela 20:30
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Trstenik 20:30
Lasta Donji Tovarnik Petrovčić 20:30
Glušica Nikšić Novi Sad 20:30
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 20:30
Strela Obrenovac Jasenak kod Obrenovca Ostružnica 20:30
Lasta Stojnik kod Sopota Beli Potok kod Beograda 20:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:30
Stup Vršac Vršac Pančevo 20:30
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 20:30
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 20:30
Niš ekspres Subotica Novi Sad 20:30
Transprodukt Nikšić Novi Sad 20:30
Lasta Ulcinj Lazarevac 20:30
Moto Boem Trans Knjaževac Zaječar 20:31
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 20:32
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Surčin 20:33
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 20:38
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 20:44
Lasta Zemun (beograd) Petrovčić 20:45
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 20:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:45
31. Maj Lapovo Varošica 20:45
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 20:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.