Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autotransport Pančevo Pančevo 08:15
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Zemun (Beograd) 08:15
Frenki Komerc Svilajnac 08:25
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 08:30
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 08:30
Lastra Ljubovija Šabac 08:30
Stup Vršac Bela Crkva Pančevo 08:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:30
Unacop Majdanpek Požarevac 08:30
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 08:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:45
Lasta Kopaonik 08:45
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 08:45
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 08:45
Fudeks Svilajnac Novi Sad 08:55
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 09:00
Lasta Kuršumlija Niš 09:00
Lasta Subotica Novi Sad 09:00
Arriva Litas Donji Milanovac Požarevac 09:00
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 09:00
Raketa AB Bajina Bašta Rogačica kod Bajine Bašte 09:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 09:00
Stup Vršac Vršac Pančevo 09:00
Auto Kodeks Kovin Pančevo 09:00
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 09:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.