Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 14:34
Pantransport Pančevo 14:35
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 14:38
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 14:40
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 14:40
Strela Obrenovac Jasenak kod Obrenovca Ostružnica 14:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:40
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 14:43
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 14:45
Kavim Jedinstvo Bujanovac Niš 14:45
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 14:45
Strela Obrenovac Draževac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 14:45
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 14:45
Darkom Žagubica Požarevac 14:45
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 14:45
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:45
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 14:48
Kosta Todorović Pančevo 14:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:50
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 14:50
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Surčin 14:53
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 14:53
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 14:58
Lasta Sefkerin Padinska Skela 15:00
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 15:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.