Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kanis Subotica Novi Sad 03:50
Niš ekspres Niš Batrovci 04:10
Ozlem Tours Novi Sad Kraljevo 04:30
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 04:30
Florentia Bus Sofija Gradinje 04:30
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 04:30
Lasta Vrčin Beli Potok kod Beograda 04:40
Lasta Lazarevac Stepojevac 04:40
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 04:45
Niš ekspres Bujanovac Niš 04:45
Čazmatrans Nova Niš Batrovci 04:45
Kavim Jedinstvo Novi Sad Zemun (Beograd) 04:50
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 05:00
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 05:00
Duga Loznica Šabac 05:00
Lasta Valjevo Umka 05:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:00
Moto Boem Trans Zaječar Jagodina 05:14
Lasta Mala Ivanča Mali Požarevac 05:15
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 05:15
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 05:15
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 05:26
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 05:30
Goran Leskovac Niš 05:30
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 05:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.