Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 11:25
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 11:26
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 11:30
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 11:30
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 11:30
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 11:30
Pantransport Pančevo 11:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 11:30
Stup Vršac Vršac Pančevo 11:30
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Užice 11:30
Transprodukt Sarajevo Šabac 11:30
Autoprevoz Kikinda Kikinda Zrenjanin 11:30
Arriva Litas Žagubica Požarevac 11:30
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 11:31
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 11:35
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 11:36
Strela Obrenovac Obrenovac Surčin 11:37
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 11:41
Lasta Smederevo Boleč 11:45
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 11:45
Banbus Krupanj Šabac 11:45
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 11:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 11:45
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 11:45
Arriva Litas Kučevo Požarevac 11:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.