Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 18:25
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 18:25
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 18:30
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 18:30
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 18:30
Lasta Sefkerin Padinska Skela 18:30
Lasta Donji Tovarnik Zemun (Beograd) 18:30
Lasta Smederevo Boleč 18:30
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 18:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 18:30
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 18:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:40
Strela Obrenovac Stepojevac Ostružnica 18:40
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 18:45
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 18:45
Mačva Expres Banovo Polje Štitar 18:45
MobiLitas Majdanpek Požarevac 18:45
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Surčin 18:48
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 18:50
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 18:50
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 18:50
Strela Obrenovac Obrenovac Barič kod Obrenovca 18:58
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 19:00
Jugoprevoz Velika Plana Svilajnac Velika Plana 19:00
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.