Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Evroturs Padina Padina kod Kovačice Crepaja 17:35
Raketa AB Kostajnik Novo Selo kod Loznice 17:36
Lasta Lazarevac Stepojevac 17:40
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 17:40
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 17:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:40
Niš ekspres Ražanj 17:45
Niš ekspres Subotica 17:45
Duga Ljubovija Mali Zvornik 17:45
Joe Travel Topola 17:45
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Trstenik 17:45
Crnogorac Expres Kupinovo kod Pećinaca Zemun (Beograd) 17:45
Fudeks Pančevo Novi Sad 17:45
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:45
Stup Vršac Vršac Pančevo 17:50
Lukić Tours Aranđelovac Obrenovac 17:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:50
Lasta Zemun (beograd) Petrovčić 17:53
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 17:55
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 17:55
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 18:00
Lasta Blace Niš 18:00
Lasta Smederevo Boleč 18:00
Lasta Smederevska Palanka Umčari 18:00
Lasta Aranđelovac Mladenovac 18:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.