Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 12:20
Auto Kodeks Kovin Pančevo 12:20
Master Bus Ruma Pećinci 12:20
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 12:25
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 12:30
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 12:30
Niš ekspres Subotica Novi Sad 12:30
Lasta Smederevska Palanka Umčari 12:30
Lasta Smederevo Boleč 12:30
Lastra Ljubovija Šabac 12:30
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Zemun (Beograd) 12:30
Autotransport Pančevo Pančevo 12:30
Stup Vršac Plandište Pančevo 12:30
Stup Vršac Vršac Pančevo 12:30
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 12:30
Strela Ub Ub Umka 12:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:30
Niš ekspres Babušnica Niš 12:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:30
Lasta Sopot Beli Potok kod Beograda 12:30
Niš ekspres Prokuplje Novi Sad 12:35
Stup Vršac Prijepolje Pančevo 12:35
Panonijabus Niš Novi Sad 12:35
Lasta Lazarevac Stepojevac 12:45
Kolašin Prevoz Zubin Potok 12:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.