Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Berane (ME)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Kotor Kraljevo 19:20
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 20:50
Niš ekspres Niš Kruševac 23:20
Royal Travel Niš Kruševac 23:20
Dangradprevoz Keković Niš Prokuplje 00:15
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 00:47
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 02:35
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 02:40
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 02:40
Lens Herceg Novi Beograd 02:45
Dangradprevoz Keković Ulcinj Prokuplje 02:45
Lasta Beograd Kraljevo 11:35
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 12:40
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 15:45
Lasta Kotor Kraljevo 19:20
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 20:50
Niš ekspres Niš Kruševac 23:20
Royal Travel Niš Kruševac 23:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.