Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Berane (ME)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 12:40
Jadran Ekspres Kotor Niš Kruševac 12:55
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 15:45
Jadran Ekspres Kotor Bar Kruševac 16:35
Kanis Leskovac Niš 19:30
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 20:50
Niš ekspres Niš Prokuplje 23:20
Lasta Beograd Mladenovac 23:45
Euro Šuntić Beograd Mladenovac 23:45
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 00:47
Lens Novi Sad Beograd 01:15
Jadran Line Igalo Kraljevo 02:35
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 02:40
Lens Herceg Novi Beograd 02:45
Simon Voyages Beograd Mladenovac 09:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 12:40
Jadran Ekspres Kotor Niš Kruševac 12:55
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 15:45
Jadran Ekspres Kotor Bar Kruševac 16:35
Kanis Leskovac Niš 19:30
Ozlem Tours Novi Sad Beograd 20:50
Niš ekspres Niš Prokuplje 23:20
Lasta Beograd Mladenovac 23:45
Euro Šuntić Beograd Mladenovac 23:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.