Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Berane (ME)

Miljana Tomičića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Dangradprevoz Keković Niš Prokuplje 00:15
Ozlem Ulcinj 00:30
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 00:47
Lens Novi Sad Beograd 01:15
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 02:35
Royal Travel + Niš Ekspres Herceg Novi Prokuplje 02:40
Lens Herceg Novi Beograd 02:45
Lens Herceg Novi Novi Pazar 02:45
Dangradprevoz Keković Ulcinj Prokuplje 02:45
Veljić Montenegro Podgorica Ribarevine 05:10
Kuč Tours Tuzi Podgorica 06:00
Novoprevoz Bijelo Polje Ribarevine 06:00
Ortak Gusinje Andrijevica 06:30
Elan Company Podgorica Mojkovac 07:19
Euro Šuntić Podgorica Mojkovac 08:00
Novoprevoz Bijelo Polje Ribarevine 08:45
Ortak Podgorica Mojkovac 09:30
Euro Šuntić Podgorica Mojkovac 10:00
Elan Company Gusinje Mojkovac 11:30
Drum Andrijevica Podgorica 12:00
Novoprevoz Bijelo Polje Ribarevine 12:00
Ozlem Ulcinj Podgorica 12:00
Novoprevoz Bijelo Polje Ribarevine 12:30
Jadran Ekspres Kotor Niš Kruševac 12:50
Arena Tours Gusinje Mojkovac 13:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.