Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bijelo Polje (ME)

Lješnička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jadran Line Bar Čačak 02:10
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 02:10
Trans Jug Herceg Novi Čačak 02:20
Jadran Line Igalo Kraljevo 03:14
Lasta Beograd Čačak 03:20
Royal Travel Beograd Čačak 03:20
Lasta Herceg Novi Čačak 05:10
Royal Travel Herceg Novi Čačak 05:10
Trans Jug Beograd Čačak 21:40
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 00:03
Jadran Line Kragujevac Čačak 00:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Čačak 00:15
Jadran Line Bar Čačak 02:10
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 02:10
Trans Jug Herceg Novi Čačak 02:20
Jadran Line Igalo Kraljevo 03:14
Lasta Beograd Čačak 03:20
Royal Travel Beograd Čačak 03:20
Lasta Herceg Novi Čačak 05:10
Royal Travel Herceg Novi Čačak 05:10
Trans Jug Beograd Čačak 21:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.