Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bijelo Polje (ME)

Lješnička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Kragujevac Kraljevo 00:03
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 00:03
Jadran Line Kragujevac Užice 00:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 00:15
Trans Jug Herceg Novi Užice 02:10
Jadran Line Bar Čačak 02:10
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 02:10
Feniks G&Z Herceg Novi Budva 02:15
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Kraljevo 03:14
Jadran Line Igalo Kraljevo 03:14
Trans Jug Beograd Užice 21:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.