Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Blace (RS)

Svetog Save bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Kruševac 11:25
Niš ekspres Niš Prokuplje 11:30
Niš ekspres Kuršumlija Trbunje 11:40
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 12:10
Jugoprevoz Kruševac Rašica Trbunje 12:35
Jugoprevoz Kruševac Donje Grgure Trbunje 12:35
Jugoprevoz Kruševac Sibnica kod Blaca Prebreza 12:35
Jugoprevoz Kruševac Donja Jošanica Međuhana 12:40
Jugoprevoz Kruševac Donja Jošanica Međuhana 12:40
Jugoprevoz Kruševac Čučale Prebreza 12:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Prokuplje 13:20
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Blaca Krivaja kod Blaca 13:20
Jugoprevoz Kruševac Čungula Stubal kod Blaca 13:20
Jugoprevoz Kruševac Suvi Do kod Blaca Stubal kod Blaca 13:20
Jugoprevoz Kruševac Gornja Jošanica Međuhana 13:20
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 13:35
Lasta Rudare kod Kuršumlije Kruševac 13:35
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 14:00
Jugoprevoz Kruševac Donja Jošanica Međuhana 14:05
Jugoprevoz Kruševac Više Selo Trbunje 14:10
Jugoprevoz Kruševac Donja Jošanica Krivaja kod Blaca 14:10
Niš ekspres Beloljin Krivaja kod Blaca 14:15
Jugoprevoz Kruševac Rašica Trbunje 14:15
Jugoprevoz Kruševac Razbojna Prebreza 14:15
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 15:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.