Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Blace (RS)

Svetog Save bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 09:15
Lasta Kuršumlija Kruševac 09:20
Lasta Beograd Kruševac 11:25
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Prokuplje 13:20
Lasta Rudare kod Kuršumlije Kruševac 13:35
Jugoprevoz Kruševac Donja Jošanica Međuhana 14:05
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 14:15
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 15:55
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 16:15
Kavim Raška Niš Prokuplje 16:55
Lasta Beograd Kruševac 17:10
Lasta Kuršumlija Barbatovac 18:45
Lasta Beograd Zlatari 05:45
Lasta Beograd Razbojna 05:45
Jugoprevoz Kruševac Rašica Trbunje 05:55
Lasta Beograd Niš 06:30
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 09:15
Lasta Kuršumlija Kruševac 09:20
Lasta Beograd Kruševac 11:25
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Prokuplje 13:20
Lasta Rudare kod Kuršumlije Kruševac 13:35
Jugoprevoz Kruševac Donja Jošanica Međuhana 14:05
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 15:55
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 16:15
Kavim Raška Niš Prokuplje 16:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.