Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bogatić (RS)

Mije Jovanovića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Mačva Expres Šabac Glušci 12:40
Mačva Expres Beograd Mačvanska Mitrovica 12:54
Sirmiumbus Loznica Lešnica kod Loznice 13:13
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Glušci 13:15
KOOP Tuzla Beograd Šabac 13:20
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 13:45
Mačva Expres Salaš Crnobarski Majur kod Šapca 16:00
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Glušci 16:04
KOOP Tuzla Tuzla Šabac 16:40
Sirmiumbus Badovinci Glušci 17:55
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:09
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Glušci 18:30
Božur-021 Sremska Mitrovica Loznica 18:45
Mačva Expres Šabac Glušci 18:55
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 19:00
Mačva Expres Salaš Crnobarski Majur kod Šapca 20:40
Mačva Expres Banovo Polje Glušci 20:55
Sirmiumbus Badovinci Glušci 21:08
Olitours Ljubovija Loznica 04:10
Mačva Expres Beograd Mačvanska Mitrovica 06:54
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Glušci 07:15
Božur-021 Zlatibor Sremska Mitrovica 08:08
Lasta Tuzla Šabac 11:10
Sirmiumbus Badovinci Glušci 11:15
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 11:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.