Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bogatić (RS)

Mije Jovanovića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Mačva Expres Beograd Šabac 05:00
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 05:25
Mačva Expres Mačvanska Mitrovica Majur kod Šapca 06:10
Mačva Expres Šabac Glušci 06:20
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 06:30
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 06:50
Mačva Expres Beograd Mačvanska Mitrovica 06:54
Mačva Expres Banovo Polje Glušci 07:10
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Glušci 07:15
Mačva Expres Salaš Crnobarski Majur kod Šapca 07:15
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 07:45
Enka Putnički Zlatibor Sremska Mitrovica 08:08
Mačva Expres Šabac Glušci 08:15
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 09:10
Mačva Expres Banovo Polje Glušci 09:50
Raketa AB Novi Sad Sremska Mitrovica 09:55
Mačva Expres Salaš Crnobarski Majur kod Šapca 10:30
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 10:40
Lasta Tuzla Šabac 11:10
Sirmiumbus Badovinci Glušci 11:15
Mačva Expres Šabac Glušci 11:20
Mačva Expres Šabac Majur kod Šapca 11:20
Mačva Expres Mačvanska Mitrovica Glušci 11:20
Mačva Expres Banovo Polje Glušci 12:00
Mačva Expres Mačvanska Mitrovica Majur kod Šapca 12:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.