Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Boljevac (RS)

Obilićeva 5
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:45
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 09:37
Euro Lin Zaječar Jagodina 11:20
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 12:30
Bortravel Vrbovac kod Boljevca Valakonje 13:30
Bortravel Valakonje 13:30
Bortravel Ilino 13:30
Euro Lin Bor Jagodina 14:00
Bortravel Rujište kod Boljevca Mirovo 14:15
Bortravel Mali Izvor kod Boljevca 14:15
Bortravel Krivi Vir Lukovo kod Boljevca 14:15
Bortravel Bačevica Boljevac Selo 14:15
Bortravel Osnić Valakonje 15:20
Bortravel Podgorac kod Boljevca Valakonje 15:20
Euro Lin Beograd Paraćin 15:25
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 15:30
Euro Lin Beograd Jagodina 16:20
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 17:00
Euro Lin Bor Jagodina 18:45
Nikolić Prevoz Beč / Wien (vienna) Zaječar 19:30
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:30
Bortravel Bor Kruševac 19:45
Euro Lin Zaječar Beograd 20:20
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 22:40
Euro Lin Beograd Jagodina 03:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.