Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Brus (RS)

Kralja Petra prvog bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Vitkovo 05:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 05:00
Jugoprevoz Kruševac Strojinci Lepenac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Donji Lipovac Lepenac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Batote Lepenac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Budilovina Velika Grabovnica kod Brusa 05:35
Jugoprevoz Kruševac Zlatari Razbojna 05:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 05:50
Niš ekspres Blace Razbojna 06:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Zlatari 06:20
Jugoprevoz Kruševac Zlatari Razbojna 06:35
Jugoprevoz Kruševac Kriva Reka kod Brusa Velika Grabovnica kod Brusa 06:45
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Brzeće 06:45
Jugoprevoz Kruševac Budilovina Velika Grabovnica kod Brusa 06:45
Jugoprevoz Kruševac Velika Grabovnica kod Brusa 06:45
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Mudrakovac 06:55
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 07:00
Jugoprevoz Kruševac Botunja Mala Vrbnica kod Brusa 07:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 09:15
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Beograd 11:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 11:00
Jugoprevoz Kruševac Brzeće Graševci 11:00
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Mudrakovac 12:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mudrakovac 12:30
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Brzeće 12:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.