Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Budva (ME)

Rozino bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Kotor Kraljevo 23:35
Lasta Beograd Sutomore 00:45
Royal Travel Beograd Sutomore 00:45
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Užice 03:20
Kanis Herceg Novi Kruševac 04:35
Duga Herceg Novi Šabac 04:45
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 05:30
Banbus Herceg Novi Gornji Milanovac 05:45
Blue Line Herceg Novi Beograd 06:00
Lens Herceg Novi Beograd 06:00
Feniks G&Z Herceg Novi Sutomore 06:25
Jadran Line Bar Čačak 06:30
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 06:30
Trans Jug Herceg Novi Užice 06:45
Joe Travel Herceg Novi Sutomore 07:00
Euro Lin Herceg Novi Paraćin 07:15
Lasta Beograd Kraljevo 07:15
Europa Bus Igalo Sutomore 07:15
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 07:30
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Kraljevo 07:37
Jadran Line Igalo Kraljevo 07:37
Niš ekspres Herceg Novi Kraljevo 07:40
Niš ekspres Herceg Novi Niš 08:00
Drum Herceg Novi Podgorica 08:05
Blue Line Herceg Novi Beograd 08:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.