Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Budva (ME)

Rozino bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Beograd Čačak 17:00
Jadran Ekspres Beograd Čačak 17:00
Banbus Beograd Čačak 18:00
Royal Travel Niš Prokuplje 18:00
Božur Subotica Beograd 19:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:30
Lens Subotica Beograd 21:25
Blue Line Subotica Beograd 21:25
Lens Novi Sad Beograd 21:30
Blue Line Novi Sad Beograd 21:30
Lasta Beograd Čačak 22:30
Royal Travel Beograd Čačak 22:30
Lasta Kotor Kraljevo 23:35
Banbus Herceg Novi Čačak 05:40
Lens Herceg Novi Beograd 06:00
Blue Line Herceg Novi Beograd 06:00
Trans Jug Herceg Novi Čačak 06:45
Jadran Ekspres Herceg Novi Čačak 06:45
Lasta Beograd Kraljevo 07:15
Royal Travel Herceg Novi Prokuplje 07:30
Lens Herceg Novi Beograd 08:15
Blue Line Herceg Novi Beograd 08:15
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 08:30
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 08:50
Royal Travel Herceg Novi Čačak 10:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.