Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Budva (ME)

Rozino bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kanis Leskovac Niš 14:30
Trans Jug Beograd Užice 17:00
Niš ekspres Niš Prokuplje 18:00
Banbus Beograd Užice 18:00
Duga Herceg Novi Šabac 18:00
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 18:40
Božur Beograd Užice 18:40
Jadran Ekspres Subotica Beograd 19:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:30
Lasta Beograd Lazarevac 19:30
Royal Travel Čoka Beograd 19:50
Lasta Čoka Beograd 19:50
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 20:10
Jadran Line Kragujevac Užice 20:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 20:15
Blue Line Subotica Beograd 21:00
Lens Subotica Beograd 21:00
Blue Line Novi Sad Beograd 21:30
Lens Novi Sad Beograd 21:30
Lasta Beograd Užice 22:30
Royal Travel Beograd Užice 22:30
Lasta Kotor Kraljevo 23:35
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Užice 03:20
Božur Herceg Novi Užice 03:20
Kanis Herceg Novi Niš 04:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.