Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Budva (ME)

Rozino bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Beograd Čačak 17:00
Niš ekspres Niš Kruševac 18:00
Lasta Beograd Lazarevac 18:00
Royal Travel Niš Kruševac 18:00
Fudeks Pančevo Beograd 18:10
Royal Travel Bijeljina Podgorica 18:55
Božur Subotica Beograd 19:20
Trans Jug Pančevo Sutomore 19:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:30
Lasta Beograd Lazarevac 19:30
Dangradprevoz Keković Niš Prokuplje 19:40
Lasta Čoka Beograd 19:50
Royal Travel Čoka Beograd 19:50
Niš ekspres Knjaževac Niš 20:00
Royal Travel Knjaževac Niš 20:00
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 20:10
Trans Jug Beograd Užice 20:15
Lasta Beograd Užice 20:15
Niš ekspres Jagodina Kruševac 20:15
Lasta Niš Prokuplje 20:45
Blue Line Subotica Beograd 21:00
Lasta Beograd Mladenovac 21:00
Trans Jug Beograd Lazarevac 21:00
Lasta Beograd Požega 21:15
Royal Travel Beograd Podgorica 21:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.