Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Budva (ME)

Rozino bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Beograd Čačak 17:00
Niš ekspres Niš Kruševac 18:00
Royal Travel Niš Kruševac 18:00
Jadran Ekspres Subotica Beograd 19:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:30
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 20:10
Blue Line Subotica Beograd 21:00
Blue Line Novi Sad Beograd 21:30
Lasta Beograd Čačak 22:30
Royal Travel Beograd Čačak 22:30
Royal Travel Beograd Čačak 22:30
Blue Line Herceg Novi Beograd 06:00
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 06:15
Trans Jug Herceg Novi Čačak 06:45
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 07:30
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 07:37
Blue Line Herceg Novi Beograd 08:15
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 08:30
Royal Travel Herceg Novi Kotor 08:30
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 08:50
Lasta Herceg Novi Čačak 10:00
Lasta Herceg Novi Podgorica 10:00
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 10:00
Royal Travel Herceg Novi Užice 10:00
Royal Travel Podgorica Kotor 12:27
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.